Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

ZPŮSOBY PLATBY

bankovním převodem Bankovním převodem
Nejčastější způsob platby je platba předem bankovním převodem.
Náš obchodní účet je vedený u Československé obchodní banky a.s. (ČSOB), která je jedním ze tří největších poskytovatelů finančních služeb v České republice. ČSOB působí jako univerzální banka v České republice. Byla založena státem v roce 1964 jako banka pro poskytování služeb v oblasti financování zahraničního obchodu a volno měnových operací s působností na československém trhu. V červnu 1999 byla privatizována – jejím majoritním vlastníkem (od roku 2007 jediným) se stala belgická KBC Bank, která je 100% dceřinou společností mezinárodní banko pojišťovací skupiny KBC Group.
čsob
Číslo našeho účtu:   291684755/0300 
Variabilní symbol: jedná se o číslo Vaší objednávky. Jeho vyplněním zkracujete dobu odeslání balíčku. Bez vyplněného Variabilního symbolu nelze spárovat platbu s objednávkou. Následné dohledávání a domlouvání může celý proces o mnoho dní/týdnů protáhnout.
Každou objednávku placenou bankovním převodem, zasíláme až po připsání platby na účet. Doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží. Vaši objednávku tak budeme moci vyexpedovat v co nejkratší době. Pokud máte i Vy účet u ČSOB, může se stát, že se platba připíše v den zaplacení. Váš balíček pak odešleme podle možností – ještě v onen den/hned následující den.
 
dobírka Dobírkou při doručení 
Při vybírání způsobu platby můžete zvolit i dobírku. Poštovné je však v takovém případě zvýšeno o poplatek za dobírku. Vaši objednávku platíte až při jejím doručení. 
UPOZORNĚNÍ:
Pokud vyberete platbu na dobírku a balík poté nevyzvednete nebo nepůjde doručit, bude uplatňována náhrada nákladů za dopravné a balné!! 
 
 PLATBA KARTOU ONLINE 
PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY
Tuto metodu miluje velké množství, protože jde o velmi jednoduchou, a hlavně bezhotovostní platební metodu. Celý platební proces je neobyčejně rychlý, nekomplikovaný a jakmile si ho osvojíte, nebudete chtít platit jinak. Stačí opsat číslo karty, datum její platnosti a CVC kód ze zadní strany. Pokud máte bankovnictví zabezpečeno dvoufázovým ověřením, přijde Vám navíc z banky kód přes SMS, který potvrdíte.  
Máte zaplaceno a nyní se jen můžete těšit na poklady, které jste si objednali :-).
 
cofidisLogo  Na splátky - kupte hned, zaplaťte později! 
ŽIJTE SVÉ SNY, NIC MENŠÍHO....
Po dokončení nákupu u nás na Interde.cz můžete využít možnost zaplacení nákupu prostřednictvím splátkového prodeje Cofidis. Pokud si tuto možnost zvolíte, budete automaticky přesměrováni do aplikace iplatba.cz. V rámci aplikace vyplníte jednoduchý formulář, kde zadáte své osobní a rozpočtové informace, na základě kterých je vyhodnocena Vaše bonita. 
 
Chcete-li se dozvědět více, klikněte na tlačítko níže:
Splátkový prodej - informace pro zákazníky
 
Zákaznický servis iplatba.cz (Pro Vaše dotazy k nákupu na splátky)
Telefon: 234 120 123
Fax: 234 120 100
E-mail: informace@cofidis.cz
Internet: www.iplatba.cz
Adresa: Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5
bannery_1161x441-12  
 
   PlatímPak

Nakupujte hned, plaťte až pak :-)

Odložená platba až o 30 dní Vám může pomoci v nelehkých chvílích. Nakoupit můžete už dnes, platbu budete řešit, až na to budete mít. A to bez úroků nebo poplatků navíc. PlatímPak je služba, která Vám umožňuje odložit platbu v našem e-shopu až o 30 dnů. Částku za vás uhradí Equa bank a.s. a vy ji můžete do 30 dnů splatit bez jakýchkoliv poplatků a navýšení.Paráda ne?

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY
Chcete vědět víc? Jak to všechno funguje a co to pro Vás znamená? Podrobné odpovědi na všechny Vaše otázky má pro Vás přímo Equa bank. 
Odpovědi na cokoli, co chcete vědět o platbě PlatímPak si můžete přečíst ZDE
Obchodní podmínky Equa bank si můžete přečíst ZDE
 
 
UPOZORNĚNÍ KE VŠEM PLATBÁM:
Každá dokončená objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek ( jejich plné znění si můžete přečíst v sekci OBCHODNÍ PODMÍNKY. ). Jejím odesláním souhlasíte s našimi obchodními podmínkami, s podmínkami ochrany osobních údajů  ( plné znění si můžete přečíst  v sekci PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ . 
V případě nepřevzetí zásilky nebo v případě, že zásilka nepůjde doručit, tím souhlasíte i s uhrazením veškerých nákladů na balné, poštovné a dalších nákladů souvisejících se zasíláním, které budeme uplatňovat!.
 
Logo Interde