VŠE SKLADEM, ODESÍLÁME TÉMĚŘ OKAMŽITĚ! DOPRAVA NAD 1500,-Kč ZDARMA.

Způsoby platby

BANKOVNÍM PŘEVODEM
Nejčastější způsob platby je platba předem bankovním převodem.
Náš obchodní účet je vedený vedený u  MONETA Money Bank, která je jedním z největších poskytovatelů finančních služeb v České republice. 
 
Číslo našeho účtu:  238984097 / 0600 
 
Variabilní symbol: jedná se o číslo Vaší objednávky. Jeho vyplněním zkracujete dobu odeslání balíčku. Bez vyplněného Variabilního symbolu nelze spárovat platbu s objednávkou. Následné dohledávání a domlouvání může celý proces o mnoho dní/týdnů protáhnout.
 
Každou objednávku placenou bankovním převodem, zasíláme až po připsání platby na účet. Doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží. Vaši objednávku tak budeme moci vyexpedovat v co nejkratší době. Pokud máte i Vy účet u MONETA Money Bank, může se stát, že se platba připíše v den zaplacení. Váš balíček pak odešleme podle možností – ještě v onen den/hned následující den.
 
DOBÍRKOU PŘI DORUČENÍ
Při vybírání způsobu platby můžete zvolit i dobírku. Poštovné je však v takovém případě zvýšeno o poplatek za dobírku. Vaši objednávku platíte až při jejím doručení. 
UPOZORNĚNÍ:
Pokud vyberete platbu na dobírku a balík poté nevyzvednete nebo nepůjde doručit, bude uplatňována náhrada nákladů za dopravné a balné!! 
 
PLATBA KARTOU ONLINE 
Tuto metodu miluje velké množství, protože jde o velmi jednoduchou, a hlavně bezhotovostní platební metodu. Celý platební proces je neobyčejně rychlý, nekomplikovaný a jakmile si ho osvojíte, nebudete chtít platit jinak. Stačí opsat číslo karty, datum její platnosti a CVC kód ze zadní strany. Pokud máte bankovnictví zabezpečeno dvoufázovým ověřením, přijde Vám navíc z banky kód přes SMS, který potvrdíte.  
Máte zaplaceno a nyní se jen můžete těšit na poklady, které jste si objednali :-).
 
NA SPLÁTKY - kupte hned, zaplaťte později! 
COFIDIS - ŽIJTE SVÉ SNY, NIC MENŠÍHO
Po dokončení nákupu u nás na Interde.cz můžete využít možnost zaplacení nákupu prostřednictvím splátkového prodeje Cofidis. Pokud si tuto možnost zvolíte, budete automaticky přesměrováni do aplikace iplatba.cz. V rámci aplikace vyplníte jednoduchý formulář, kde zadáte své osobní a rozpočtové informace, na základě kterých je vyhodnocena Vaše bonita. 
Chcete-li se dozvědět více, klikněte na tlačítko níže:
 
Zákaznický servis iplatba.cz (Pro Vaše dotazy k nákupu na splátky)
Telefon: 234 120 123
Fax: 234 120 100
E-mail: informace@cofidis.cz
Internet: www.iplatba.cz
Adresa: Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5
  
PLATÍM PAK
Nakupujte hned, plaťte až pak :-)
Odložená platba až o 30 dní Vám může pomoci v nelehkých chvílích. Nakoupit můžete už dnes, platbu budete řešit, až na to budete mít. A to bez úroků nebo poplatků navíc. PlatímPak je služba, která Vám umožňuje odložit platbu v našem e-shopu až o 30 dnů. Částku za vás uhradí Equa bank a.s. a vy ji můžete do 30 dnů splatit bez jakýchkoliv poplatků a navýšení. Paráda ne?
 
 
PlatímPak je službou, kterou od 1. ledna 2022 nabízí společnost Raiffeisenbank a. s., a to v důsledku sloučení Equa bank a.s. a Raiffeisenbank a.s. PlatímPak nadále funguje tak, jak tuto službu znáte. Raiffeisenbank a. s. je dceřinou společností Raiffeisen Bank International AG (RBI). RBI na trhu působí již 150 let, patří mezi banky s nejsilnějším kapitálem ve střední Evropě a vždy si zakládala na stabilitě, spolehlivosti a důvěryhodnosti.
 
ČASTO KLADENÉ DOTAZY
Chcete vědět víc? Jak to všechno funguje a co to pro Vás znamená? Podrobné odpovědi na všechny Vaše otázky má pro Vás přímo Raiffeisenbank. 
 
 
UPOZORNĚNÍ KE VŠEM PLATBÁM:
Každá dokončená objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek ( jejich plné znění si můžete přečíst v sekci OBCHODNÍ PODMÍNKY. ). Jejím odesláním souhlasíte s našimi obchodními podmínkami, s podmínkami ochrany osobních údajů  ( plné znění si můžete přečíst  v sekci PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ . 
V případě nepřevzetí zásilky nebo v případě, že zásilka nepůjde doručit, tím souhlasíte i s uhrazením veškerých nákladů na balné, poštovné a dalších nákladů souvisejících se zasíláním, které budeme uplatňovat!.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení