Způsoby platby

BANKOVNÍM PŘEVODEM
Nejčastější způsob platby je platba předem bankovním převodem.
Náš obchodní účet je vedený vedený u  MONETA Money Bank, která je jedním z největších poskytovatelů finančních služeb v České republice. 
 
Číslo našeho účtu:  238984097 / 0600 
 
Variabilní symbol: jedná se o číslo Vaší objednávky. Jeho vyplněním zkracujete dobu odeslání balíčku. Bez vyplněného Variabilního symbolu nelze spárovat platbu s objednávkou. Následné dohledávání a domlouvání může celý proces o mnoho dní/týdnů protáhnout.
 
Každou objednávku placenou bankovním převodem, zasíláme až po připsání platby na účet. Doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží. Vaši objednávku tak budeme moci vyexpedovat v co nejkratší době. Pokud máte i Vy účet u MONETA Money Bank, může se stát, že se platba připíše v den zaplacení. Váš balíček pak odešleme podle možností – ještě v onen den/hned následující den.
 
 
 
PLATBA KARTOU ONLINE 
Tuto metodu miluje velké množství, protože jde o velmi jednoduchou, a hlavně bezhotovostní platební metodu. Celý platební proces je neobyčejně rychlý, nekomplikovaný a jakmile si ho osvojíte, nebudete chtít platit jinak. Stačí opsat číslo karty, datum její platnosti a CVC kód ze zadní strany. Pokud máte bankovnictví zabezpečeno dvoufázovým ověřením, přijde Vám navíc z banky kód přes SMS, který potvrdíte.  
Máte zaplaceno a nyní se jen můžete těšit na poklady, které jste si objednali :-).
 
 
UPOZORNĚNÍ KE VŠEM PLATBÁM:
Každá dokončená objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek ( jejich plné znění si můžete přečíst v sekci OBCHODNÍ PODMÍNKY. ). Jejím odesláním souhlasíte s našimi obchodními podmínkami, s podmínkami ochrany osobních údajů  ( plné znění si můžete přečíst  v sekci PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ . 
V případě nepřevzetí zásilky nebo v případě, že zásilka nepůjde doručit, tím souhlasíte i s uhrazením veškerých nákladů na balné, poštovné a dalších nákladů souvisejících se zasíláním, které budeme uplatňovat!.