Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

ZPŮSOBY DOPRAVY

Je jen na Vás, jaký způsob dopravy zvolíte. Vybrat si můžete z těchto ověřených dopravců:

 

ZÁSILKOVNA LOGO ZÁSILKOVNA
Balíček Vám můžeme zaslat i Zásilkovnou. Tato služba má své výhody, ale také omezení.
VÝHODY:
  • Nečekáte, zásilky doručuje tento dopravce do druhého dne od podání. Vyzvednete si je kdykoli budete chtít na Vámi vybraném výdejním místě.
  • Provozují nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku. V ČR jsou dokonce ve všech městech nad 5 tis. obyvatel. Své nejbližší výdejní místo si můžete najít zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky
  • Jakmile předáme balík k přepravě, okamžitě Vám zasílají e-mail s trasovacím číslem. Vy si tak můžete svou zásilku sledovat online na https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani
  • Jakmile je balíček na výdejním místě, které jste si zvolili, zašlou Vám SMS a e-mail s heslem.
    Od této chvíle si ji můžete kdykoli vyzvednout. Na rozdíl od České pošty na to máte dokonce 7 dní. (Během vánoční sezóny může být tato doba dočasně zkrácena na 5 dní).
NEVÝHODY:
Nízká hmotnost zásilky, omezená velikost balíku
  • Maximální hmotnost balíčku poslaného přes Zásilkovnu je 5 kg.
  • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 120 cm (tomu odpovídá například zásilka s rozměry 50 × 40 × 30 cm), přičemž maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm (např 70x30x20 cm).
  • Pokud si zvolíte přepravu Zásilkovnou a my při balení zjistíme, že se do daných rozměrů nebo váhy nevejdeme, okamžitě Vás kontaktujeme a domluvíme se na jiné přepravě. Nemůže se Vám tedy stát, že budete čekat svůj balíček od Zásilkovny a on dorazí na Vaši poštu. 
 
 Logo   PPL
Pro doručení vašeho balíčku můžete také využít služby PPL.
Maximální váha: 31,5kg
Maximální rozměry: 120x60x60 cm
Balík je pojištěný až do částky 50 000,-Kč
 
Kurýr přiveze Váš balíček na Vámi udanou adresu. Je jedno, zda si necháte zaslat balík domů nebo do práce. V tom případě však uvádějte i název firmy. Platit můžete kurýrovi hotově i kartou.
 
Pohyb své zásilky můžete sledovat na: https://www.ppl.cz/  
DOPRAVA
Veškeré zboží máme skladem. Balíček obvykle odesíláme do dvou pracovních dnů od přijetí platby (platba předem) nebo do dvou pracovních dnů od objednání (při platbě na dobírku). O odeslání Vás vždy informujeme e-mailem nebo SMS.
 
Při nákupu nad 1000 Kč dopravu hradíme my (při platbě na dobírku je účtováno pouze doběrečné).Svůj balíček si ihned po převzetí zkontrolujte.