Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

You & Oil

 Tato mladá litevská značka přírodní kosmetiky se zrodila z touhy dodat na trh kvalitní přírodní kosmetické produkty. Vytvořila ji čtyřnásobná matka a podnikavá žena Birutė Nastaravičiūt. V jejích výrobcích se skrývá úžasná symbióza síly rostlin a léčebné účinky aromaterapie. Výrobky na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek podporují zdraví a přirozenost pokožky.  Tato unikátní značka se snaží inspirovat lidi k lepší péči o své tělo. Společnost získala cenu BZN Start za nejinovativnější organizaci založenou ženou.
 2805
 
Značka si zakládá na své podstatě, což je hodnotný vztah a péče o zákazníka.
 
„Zdravá krása je v našem jádru, stejně jako silná osobnost schopná svobodného projevu. Jde o znalosti, vnímání a odpovědná rozhodnutí, která formují šťastný život.“
Proč aromaterapie?
Přírodní a BIO éterické oleje spolu s rostlinnými oleji tvoří základ aromaterapie. Jedná se podpůrné prostředky, dokáží ovlivnit intelektuální a emocionální stavy v době nemoci a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.  Jednotlivé oleje jsou vybírány pečlivě, aby navzájem posilovaly svoje účinky a dohromady pak tvořily účinnou směs. Většina olejů se nanáší přímo na kůži, jiné jsou vhodné k inhalaci a v případě bytových éterických vůní se používají aroma lampy.

 

 Obsahují nenasycené mastné kyseliny (Omega 9, 6 and 3).
 Obsahují vitamíny rozpustné v tucích - E, A, D a K.
 Zabraňují vysušování kůže, a tím zpomalují její stárnutí.
 Antioxidanty ochraňují kožní buňky před volnými radikály.
 Esenciální oleje zvyšují efekt rostlinných, za studena lisovaných, olejů.

.

Firma You & Oil je velmi nakloněná inovativnímu přístupu a vědeckému zkoumání. V jejích řadách se vyskytují i dva vědci, kteří neustále zkoumají nové účinky přírodních látek a jejich možné využití. Spolupracují zároveň s agenturou pro vědu, inovace s a technologie s názvem MITA a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Všechny poznatky pak zahrnují do svých receptur.
  Lokální zdroje
Firma se zaměřuje na lokální zdroje, zkoumá nové přírodní látky, které se dosud v kosmetice nevyužívaly. V Litvě začaly např. využívat kdoule, které zde běžně rostou. Díky této iniciativě přibyly do jejich přísad nové esenciální oleje, enzymy a extrakty.
Kvalita
Všechny přípravky firmy You & Oil splňují standardy kosmetických produktů a správných výrobních postupů (EB No. 1223/2009 and LST EN ISO 22716:2008).
You & Oil je navíc první kosmetická značka v Litvě, která si vysloužila mezinárodní certifikaci od Ecocertu. Ačkoli si z důvodů časových a finančních certifikát aktuálně neobnovili, přísné podmínky stále splňují, ba naopak, kvalitu svých produktů neustále vylepšují.

ECOCERT

Jejich produkty a receptury zásadně neobsahují palmový olej nebo jeho deriváty.

 YOU-OIL-LOGO

389
3901389390

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem