Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

Woody

Dřevěné hračky WOODY jsou vyrobeny pouze z kvalitních přírodních materiálů, které splňují přísné bezpečnostní evropské standardy. Jsou dětmi velice oblíbené a to hlavně díky příjemnému přírodnímu materiálu.
 
Historie značky WOODY čerpá z dlouhé tradice a historie tradiční české výroby a českého umu, předávaného z generace na generaci po celá staletí. Tato tradice a pokrokové technické řešení řadilo předrevoluční českou republiku k nejvýznamnějším evropským producentům dřevěných hraček. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu.

 

 V naší nabídce naleznete hračky pro rozvoj jemné motoriky, kreativity, didaktiky i rozvoj kombinačního myšlení. Většina těchto produktů je konzultována s odborníky a pedagogickými pracovníky, tak aby měla hračka Woody co možná největší přínos pro vaše dítě.

 

     V současné době je na trhu více jak 500 výrobků značky Woody. Hračky jsou pravidelně vystavovány na veletrzích v Evropě, Asii, Americe i Austrálii.  Vybrané výrobky firmy Woody mají certifikát Bezpečná hračka.
 

stažený soubor_3

 

599
6001599600

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem