Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

WALACHIA

01 WALACHIA_logo

 

Valašsko vyrábí vysoce kvalitní tradiční a vzdělávací dřevěné hračky v České republice od roku 1991. Používáme bukové a borové dřevo z českých lesů. Na začátku jsme měli 5 typů a nyní vyrábíme 45 typů stavebnic.
Všechny sady jsou skladovány v naší továrně, zboží expedujeme následující den do České republiky a do dvou dnů do zahraničí. 

walachia-fan-club-cz-02-640x427

S našimi sadami se často zabaví dospělí i děti. Naše stavebnice jsou vzdělávací, estetické a přírodní hračky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro děti. Naše sada rozvíjí dětskou představivost a manuální dovednosti, učí je trpělivosti a logickému uvažování a ukazuje jim, že ani v dnešním světě plném technologií nejsou klasické hračky nudné.
Dlouhou životnost souprav zajišťuje kombinace kvalitního masivního dřeva a dokonalého zpracování. Díky použitému masivnímu dřevu vypadají soupravy jako skutečné stavby.

walachia-fan-club-cz-01-640x427

 

spravna-hracka-logo-120x101

Soupravy WALACHIA® získaly cenu „Správná hračka“, kterou dostávají hračky splňující řadu kritérií od kvality přes zdravotní nezávadnost a hygienu až po vzdělávací výhody pro dítě. Všechny sady mají certifikát CE.

 

 

 

Stavebnice VARIO

Děti od 5 let zažijí hodiny zábavy a pečlivé práce se sadami VARIO - 9 variant může libovolně skládat a rozkládat na desítky modelů budov. Liší se množstvím dílů, konstrukcí střechy a balením. Všechny tyto modely jsou navzájem kompatibilní a mohou stavět desítky různých budov. Pro praktické skladování a trvanlivost jsou sady VARIO uloženy v pevných kartonových krabicích, sady v provedení VARIO SUITCASE jsou uloženy v praktických kufřících a VARIO BOX jsou skryty v masivní krabici z bukového dřeva a překližky s kolečky.
Ve školkách a dětských pokojích není jen jako úložný prostor pro soupravu, ale také jako součást sedacího nábytku.

 

 

Dřevěná HOBBY KIT

Pro děti od 8 let je navržena dřevěná HOBBY KIT, která je k dispozici v 36 modelech - od jednoduché zvonice nebo budovy po zámek polepené ze 607 dílů. V každé sadě najdete podrobné pokyny k diagramu, tj. Piktogramy se symboly pro jednotlivé pracovní úkony, k lepení přesně vyrobených hranolů z borového dřeva. Balíček dále obsahuje krátkou kapitolu ze stavby a historie lidové architektury. K lepení sad potřebujete pouze běžné lepidlo na dřevo a papír, které není součástí dodávky.
Dokončená budova je krásným doplňkem dětských pokojů a pokojů mateřských škol. Děti mohou přidat autíčka, panenky, vojáčky nebo zvířata a vytvořit celé město.

 

 
 
 
 

 

 

Osvědčení

Společnost klade velký důraz na kvalitu výroby a dodržování standardů bezpečnosti a ochrany životního prostředí. Všechny výrobky uváděné na trh jsou testovány a sledovány nezávislými laboratořemi a splňují všechny požadavky příslušných předpisů, včetně norem pro hračky.
Všechny valašské výrobky jsou testovány podle předpisů CE českou zkušební laboratoří.
Valašské sady jsou chráněny průmyslovými vzory.

 

OSVĚDČENÍ K NAHLÉDNUTÍ ZDE

 

KATALOG KE STAŽENÍ

catalogue_WALACHIA_2017_EN-150x150

 
01 WALACHIA_logo

 

 

315
3931315393

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem