Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

Vilac

Představte si, že jste na staré půdě po prababičce našli její dřevěné hračky z dětství. I po tolika letech vyvolávají emoce a přímo vybízí k hraní.
A teď si představte, že ty samé kvalitní, klasické hračky v modernějším a barevnějším pojetí mohou mít vaše děti doma. Tyto hračky jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace.

 

Ano, představujeme vám společnost Vilac, která má své sídlo hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dětské dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace.
 
Pomáhají utvářet dětskou představivost svými barevnými kreacemi, funkčností a designem.
 
Dřevěné hračky z Francie pod značkou Vilac zaručujeí kvalitu a nádherné dětské provedení a barvy. Právě jemné barvy a styl obrázků od známých francouzských ilustrátorů jsou typické pro Vilac a i díky tomu je v současné době tato značka oblíbená mezi mladými maminkami. Najdete tu hračky pro batolata, tahací hračky, domečky pro menší děti nebo dřevěné puzzle pro ty starší. Můžete zkrátka vybírat pro všechny předškolní věkové kategorie.

stažený soubor (1)_4

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem