Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

Vilac

Představte si, že jste na staré půdě po prababičce našli její dřevěné hračky z dětství. I po tolika letech vyvolávají emoce a přímo vybízí k hraní.
A teď si představte, že ty samé kvalitní, klasické hračky v modernějším a barevnějším pojetí mohou mít vaše děti doma. Tyto hračky jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace.

 

Ano, představujeme vám společnost Vilac, která má své sídlo hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dětské dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace.
 
Pomáhají utvářet dětskou představivost svými barevnými kreacemi, funkčností a designem.
 
Dřevěné hračky z Francie pod značkou Vilac zaručujeí kvalitu a nádherné dětské provedení a barvy. Právě jemné barvy a styl obrázků od známých francouzských ilustrátorů jsou typické pro Vilac a i díky tomu je v současné době tato značka oblíbená mezi mladými maminkami. Najdete tu hračky pro batolata, tahací hračky, domečky pro menší děti nebo dřevěné puzzle pro ty starší. Můžete zkrátka vybírat pro všechny předškolní věkové kategorie.

stažený soubor (1)_4

315
3161315316
 • Vilac Dřevěné korálky v boxu Garden Akce Kód: 2DV1514
  Vilac Dřevěné korálky v boxu Garden
  Skladem Značka: Vilac Záruka: 2 roky

  Rozměr: 20x13x5 cm
  Věk: 4+
  Materiál: dřevo
  Obsahuje 330 ks

  Původně: 420 Kč
  Ušetříte: 105 Kč (–25 %)

  315 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem