Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

TROPICKÝ STYL

Základem jsou přírodní materiály, proutěný či ratanový nábytek a vzácné dřeviny, rostliny a bohatá zeleň a živé, výrazné barvy. Milujete exotické země, džungli, dřevo a další přírodní materiály? Rádi se obklopujete rostlinami a zelení? V našich domovech není exotika příliš častá, ale v posledních letech stoupá její obliba. Vnáší do našich domovů dálky, horké léto a tropickou zeleň a přibližuje nás k přírodě.

#ShowMore#

Dekorace a doplňky
Nejčastějším a nejoblíbenějším motivem je kvetoucí bujná džungle, hýřící všemi barvami květů, motýlů či papoušků. Převládajícím motivem jsou ale zelené tropické rostliny. Ty se v tomto interiéru objevují jak na dekoracích či textiliích, ale interiér zdobí hojně i živé rostliny v dekorativních květináčů. Spousta z nich jsou u nás běžně k dostání, nebo si je můžete vypěstovat i doma.
Můžete vystavit suvenýry dovezené z exotických cest, zážitkové fotografie z exotické dovolené doplněné dřevěnými rámečky, obrazy s tématikou džungle, plakáty s motivem zelených rostlin. Nezapomeňte ani na polštáře, nádobí, porcelán se vzory zelených rostlin, barevných papoušků a exotických květů.
Barvy
Tropy doslova hýří všemi barevnými odstíny. Pokud tedy milujete jasné, veselé barvy, budete se v tropickém stylu cítit báječně. Nezapomínejte však, že čeho je moc, toho je příliš. Syté barvy v celém bytě by nakonec vaši mysl úplně unavily, volte raději barvy na jednu stěnu nebo si vytvořte jen svůj živý, barevný koutek. Doplníte-li vše zlatou barvou na dekoracích, dostane tropický styl nádech luxusu a okázalosti, aniž by zmizela útulnost. 
A jaké rostliny se hodí do tropického interiéru?
Z těch nejznámějších rostli, které můžete pěstovat i doma a které se hodí do tropického interiéru, si můžete pořídit např. exotickou Bromélii, různé druhy palmovitých rostlin, dojem tropů skvělé doplní závěsné Kokodamy s jakýmkoli sukulentem, banánovník, kávovník, různé citrusovníky, asparágus nebo bambus.
Inspirujte se u nás a vytvořte si domov svých snů!

 

 

Nejprodávanější

329
224913292249
Značky

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem