Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

Stuwa

 

Stuwa_logo

STUWA - rodinná firma, fungující na trhu již od roku 1920.

Snoubí se zde silná tradice a vášeň pro řemeslo s odpovědností vůči životnímu prostředí. Rodina Stukenbrockových, která značku STUWA vede, si předávaná z generace na generaci veškeré tradice, znalosti a zkušenosti, které za těch 100 let nastřádala. Milují ruční řemeslnou práci a považují si jí, což se na jejich výrobcích odráží. 

Ve své manufaktuře používají pouze přírodní ingredience, vyhýbají se syntetickým vonným látkám a barvivům, stejně tak i parafínu a dalším ropným produktům. Firma využívá obnovitelné suroviny a lokální zdroje tak, aby výsledná bilance CO2 produktu byla pozitivní. Tím přispívá k celkové udržitelnosti ekologických produktů. 

K přírodě i člověku šetrné smýšlení promítli do své veganské řady, netestované na zvířatech, která využívá kvalitní přírodní ingredience a rozložitelné či recyklovatelné materiály. 

Mezi  top jejich nabídky patří rozhodně masážní svíčky v BIO kvalitě.

Kvalitu i šetrnost zaručují u svých produktů svým slovem i certifikáty

Obrázek1

Toto logo je mezinárodně uznávaná ochranná známka. Zaručuje, že produkt neobsahuje živočišné suroviny ani nebyl testovaný na zvířatech. Registrace produktu se obnovuje každým rokem, kdy se důkladně prověřuje, zda produkty plní znění ochranné známky.

Některé produkty, jako např. masážní svíčky, které Vám nabízíme, mají navíc tento certifikát.

Obrázek2 

Certifikát BDHI Cosmos Organic ručí za šetrnost označených produktů k lidské pokožce i přírodě. Produkt je vyroben ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství. Minimální podíl BIO látek ve složení je přitom 95 %. Výroba podléhá přísné kontrole, s ohledem na životní prostředí a zdraví lidí. Certifikát se obnovuje každý rok, pokud celý výrobní proces splňuje všechny jeho podmínky. 

 

 

 

 

241
2421241242

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem