Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

Severský styl

ÚTULNÝ MINIMALISMUS

Chcete mít svůj domov hřejivý, útulný a pohodlný?
Tíhnete k přírodním materiálům, upřednostňujete kvalitu před kvantitou?
Pak je pro vás Severský styl bydlení to pravé. Ať již zvolíte klasický skandinávský styl, nebo dáte přednost modernímu Nordic stylu, vždy získáte jedinečný, světlý, příjemný a osobitý interiér.
 
 DEKORACE A DOPLŇKY
Plédy a přehozy, polštářky, lucerny, svícny a svíčky, dekorační talíře a koše na zeď. Osobitost svému domovu dodáte fotografiemi v jednoduchých rámech v přírodní, bílé nebo černé barvě. Typické jsou také různé citáty a motta.
Interiér osvěží pokojové rostliny v kameninových obalech, hojně se používají květináče závěsné, skleněné vázy a keramické misky. Nelze zapomenout ani na úložné koše, boxy a krabice na uložení drobností, drátěné a kameninové mísy na ovoce nebo designové dřevěné a keramické sošky či plastiky.

Inspirujte se u nás a vytvořte si svůj domov snů.

Obrázek - kopie

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 40 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 40 položek celkem