Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

PŘÍRODNÍ, UDRŽITELNÝ A EKO STYL

Přiveďte do svého domova více přírody a udržitelného stylu.

Rostliny, květiny, dřevo, přírodní materiály, motivy rostlin. To je trendem interiérů po celé věky. V letošním roce ale více než jindy potřebujeme cítit větší sepjetí s přírodou, otevřít balkony, terasy a zahrady a svůj domov dekorovat přírodními materiály. Prim hraje udržitelná a eko domácnost.

#ShowMore#

Interde Vám přináší originální, ručně vyráběné dekorace, přehozy z recyklované bavlny, zrcadla z recyklovaného dřeva, ekologické svíčky a doplňky do Vašeho domova z přírodních materiálů. Ponořte se do hlubin přírody, nadechněte tu skvělou vůni a inspirujte se těmito nádhernými poklady.
 
PŘEHOZY Z RECYKLOVANÉ BAVLNY
Od jara do zimy můžete využívat tyhle krásné bavlněné přehozy, které nikdy nevyjdou z módy. Vytvořte si svůj útulný koutek, kde se můžete schoulit do měkkých polštářů a dek s různobarevnými potisky. Přehozy jsou vyrobené z recyklované bavlny, můžete si tedy s čistým svědomím užívat ekologicky šetrného dekoru.
 
ZRCADLA Z RECYKLOVANÉHO DŘEVA
Chcete být blíže přírodě a zároveň si s čistým svědomím užívat krásu svého domova? Pak pro Vás máme dokonalé kousky. Každý je ručně vyroben z recyklovaného dřeva, každý je jedinečný a zcela originální, každý má svůj jedinečný příběh vepsaný v prasklinách a létech starého dřeva. Ozdobte tímto zrcadlem svůj domov a získejte jedinečnou dekoraci s praktickým využitím.

82049743_high (8)

 

Nejprodávanější

240
299712402997
Značky

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem