VŠE SKLADEM, ODESÍLÁME TÉMĚŘ OKAMŽITĚ! DOPRAVA NAD 1500,-Kč ZDARMA.

PORADNA PRO VÁŠ DOMOV

NÁVRHY | DESIGN | DEKOROVÁNÍ
  • Líbí se vám doplňky a dekorace na Interde, ale přemýšlíte, zda se vám hodí do vašeho domova?
  • Potřebujete nasměrovat nebo poradit s barevným laděním a propojením různých stylů?
  • Toužíte mít pro své děti nádherný pokojíček, který bude osobitý a funkční?
Služby interiérového designéra Vám mohou ušetřit čas, stres s realizací, ale i finance. Nebojte se proto oslovit někoho, kdo má více zkušeností a může Vám poradit. Nově jsme pro vás otevřely poradnu, kde na všechny vaše dotazy ohledně designu a bydlení odpovídá

Michaela  Andraško

INTERIÉROVÝ DESIGNÉR
 
 
PORADENSKÉ SLUŽBY ZDARMA:
  • Dotazy ohledně interiérového stylu, sladění interiéru, dekorování, výmalby, tapet, osvětlení apod.
  • Barevné poradenství
  • Poradenství ohledně výběru doplňků a dekorací z našeho e-shopu, a jejich umístění ve vašem domově

 

JAK VŠE PROBÍHÁ?
Co nejjednodušeji. Vypište krátký připravený formulář níže, vyplňte jméno a email, na který bude poslána odpověď. Položte otázku a odešlete. Veškeré dotazy a odpovědi jsou zcela důvěrného charakteru. Nikdo se nemusí obávat, že by jeho dotazy četli další lidé, V poradně se žádná jména, emaily ani otázky zobrazují. Odpověď bude odeslána na uvedený email nejpozději do týdne od odeslání formuláře.

 

PLACENÉ SLUŽBY:
  • On-line konzultace - designérka poradí ohledně dispozice, barvy, stylu, prvků, doplňků a dalšího. Konzultace se liší podle Vašich otázek a potřeb. Délka konzultace je cca 30min.
  • Osobní konzultace – probíhá přímo u klienta doma nebo osobní schůzka s plány (pokud ještě stavba nestojí). Konzultace trvá většinou 2 - 3hodiny a cena je 1500Kč/hod. Cílem konzultace je probrat celkové dispozice, vhodné barvy, materiály, styly, doplňky a dekorace. Celkové nasměrování, doporučení na služby, možno i s nakresleným návrhem (grafické zpracování se platí zvlášť)
  • Celkové koncepční řešení s návrhem bez realizace - služba zahrnuje půdorys, barevné schéma, materiály, celkové ladění interiéru, návrhy nábytku pro truhláře, seznamy s prvky, kde je zakoupit a informace o nich. Doporučení na vhodné dodavatele a služby s kontakty a rozpočtem. Řešení podlah, osvětlení, zastínění oken, zvolení nábytku, doplňků a dekorací, barevné schéma, malba/tapeta a další. Nezahrnuje realizaci. Cena je individuální. Při zvolení této služby je první konzultace zdarma.
  • Návrh s realizací – vše stejné jako v předchozím bodě, jen o realizaci se kompletně postará designérka. Veškeré informace klienti dostanou na první schůzce.
 
"Nebojte se říct si o radu. Udělám maximum pro vaši spokojenost! "
 
JAK NA TO:
Vyplňte formulář a specifikujte svůj dotaz nebo zájem o placenou službu. Designérka se vám ozve co nejdříve buď e-mailem v případě neplacených služeb nebo telefonicky v případě placených služeb. Nezapomeňte prosím do formuláře svoje telefonní číslo uvést.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení