Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

PANIER DES SENS

Francouzská značka Panier des sens vyrábí elegantní kosmetiku inspirovanou středomořím, která skvěle skvěle kombinuje přírodní a veganské složky s podporou místního hospodářství a snaží se zachovat úzký vztah s dodavateli. Panier des Sens vyvíjí své odborné znalosti o produktu téměř 20 let a vychází z jedinečného know-how mistrů mýdla Marseille a parfémů Grasse.
 
RODINNÝ PŘÍBĚH
Zakladatel a prezident Jérôme Lambruschini miloval od mládí krásy a pohody v Provence a ovlivnilo to i jeho vnímání života.
 majitel
"Právě tento výjimečný terroir mě vedl k objevování tradičních kultur."
Jsou skutečným spojením mezi muži, kteří formují a chrání životní prostředí. "
Jérôme Lambruschini, zakladatel a prezident Panier des Sens.
 
 *Terroir (výslovnost [teroá], odvozeno z terre – „země“) je takový souhrnný vliv zejména přírodních podmínek konkrétního místa na zde pěstované rostliny, že vzniká jedinečný a nezaměnitelný zemědělský produkt. Jde svým způsobem o genius loci daného místa.
cs.wikipedia.org
 
 
PŘÍRODNÍ KOSMETIKA
Recepty bohaté na přírodní suroviny, éterické oleje a rostlinné účinné látky jsou zaručeny bez: Parabenu, fenoxyethanolu, silikonu a hliníku. Všechny produkty Panier des Sens obsahují mezi 80% a 100% složek přírodního původu.
Ve svých laboratořích dodržují nejpřísnější bezpečnostní standardy ve Francii a v Evropě.
Všechny parfémy jsou vytvářeny mistrovskými parfémy v Grasse, kolébce francouzského Haute Parfumerie a světového dědictví UNESCO. Navrženy na základě výjimečných přírodních surovin, jsou exkluzivní pro značku.
 
SOCIÁLNÍ ZÁVAZEK
Jsou členy sdružení 1% pro sdružení Planet, mezinárodního hnutí podnikatelů odhodlaného k nové ekonomice, více respektující lidi a planetu. Tímto způsobem darujeme 1% obratu naší ekologické sbírky organizacím na ochranu životního prostředí.
ddd

Mobilizujeme také se sdruženími „Les Resto du Cœur“ a „ARCAT“ (boj proti AIDS) a nabízíme přírodní a autentické léčby.
Dárkové krabičky a sady jsou sestaveny v Zřízení a pracovní asistenční služby ESAT. Struktury, které umožňují lidem se zdravotním postižením vykonávat profesionální činnost a zároveň využívat mediksociální a vzdělávací podpory v chráněném prostředí.
 
UDRŽITELNÝ ROZVOJ
Jejich fascinace přírodou je vedla ke zlepšování produktů a výrobních procesů prostřednictvím ekologické, hospodářské a sociální politiky pro správu zdrojů. Panier des Sens se od roku 2009 zavázala k politice udržitelného rozvoje prostřednictvím kolektivní akce EVADD ve spolupráci se skupinou AFNOR.
Jejich Veganská receptura obsahuje až 100% ingrediencí přírodního původu a francouzská produkce upřednostňuje místní partnerství a ekologické zemědělství.

 

 obrázek

LOGO

389
3901389390

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem