Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

O NÁS

Vítejte v Interde !  
Pohodlně se usaďte, nalijte si šálek své oblíbené kávy nebo čaje a načerpejte inspiraci pro svůj útulný a pohodový domov. U nás nemusíte chvátat, na vše máte spousty času. A pokud Vás zajímá něco o nás a o Interde, stačí se pustit do čtení:-)
 
INSPIRUJEME
Milujeme přírodní materiály, jednoduchý a minimalistický design, pohodlí, útulný domov, světla svíček. Vytváříme domov s velkým D, domov, který hřeje, je útulný a pohodový. Vytváříme spolu s Vámi srdce Vašich domovů a inspirujeme Vás ke změnám. Domov není jen místo, kde bydlíme, měla by to pro každého být oáza klidu a míru, kde načerpá novou energii a odpočine si od každodenního shonu a stresu. I při běžných pracích se můžete doma cítit báječně a užívat si v něm čas s rodinou, přáteli nebo sami se sebou.
PEČLIVĚ VYBÍRÁME
Vybíráme pro Vás ty nejlepší dekorace od světových značek z přírodních materiálů a pečlivě prověřujeme dodavatele přírodní a BIO kosmetiky. Sami naše výrobky zkoušíme a nebojíme se říct vlastní názor. Naši nabídku budeme stále rozšiřovat o další produkty pro zdravý, udržitelný a etický životní styl.
Krátké a nicneříkající popisky u produktů u nás nečekejte. Snažíme se podat Vám všechny informace, které máme. Pokud nějaký produkt přidáváme do nabídky, sami jsme přesvědčeni o jeho kvalitě.
SRDCE NA DLANI
Tento malý obchůdek tvoříme s radostí a srdcem na dlani a dáváme do něj kus sebe. Neumíme dělat věci napůl, takže se někdy až moc zabýváme detaily. Ale takový zkrátka jsme. Jsme rádi za každý Váš názor, za pochvalu či nápad, jak vše ještě vylepšit. Bez Vás bychom nebyli my. 
EKO LIFESTYLE
Nejsme žádní fanatici nebo zapálení ekologičtí aktivisté. Ale množství plastů všude kolem nás nám opravdu vadí. Snažíme se proto, aby provoz naší firmy byl co nejšetrnější k přírodě. Vaše objednávky balíme zodpovědně, do přírodních materiálů, používáme recyklovaný papír, kartonovou drť a papírové lepenky. Naše produkty jsou z přírodních materiálů a kosmetické BIP produkty splňují mnoho atestů.
NÁŠ CÍL
Každý den usilujeme o to, aby se u nás každý z Vás cítil dobře a rád se k nám vracel. Abychom Vám našimi produkty dělali radost a vytvářeli spolu s Vámi útulné domovy plné pohody, harmonie a krásného designu.
 
O NÁS
Odpověděli jsme Vám na pár nejčastějších otázek, které Vám řeknou něco bližšího o nás.
                                                                                                                                         
Proč eshop se severským designem?
Lenka: Dnešní doba je plná shonu, neklidu a neustálého honění se za něčím..za časem, za penězi, za lepší pracovní pozicí, za majetkem… Také jsme tak žili. Honili jsme se, veškerý čas trávili v zaměstnání, a jelikož můj partner pracoval na směny, často jsme si jen podávali kliku u dveří a předávali klíčky od auta. Byli jsme uštvaní, vystresovaní, nevyspalí a vlastně nešťastní. Snažila jsem se doma alespoň vše zařizovat tak, aby byl náš domov opravdu pohodlný, jako dělaný na odpočinek a relaxaci. Abychom měli kde nabrat sílu a kam bychom se rádi vraceli. Tady jsme snili své sny a spřádali plány. A nyní jsme tady, nadšení, zamilovaní do svého kousku ráje a chceme i druhým pomoci zařídit si svůj domov tak, aby to pro ně bylo místo oázy, klidu a odpočinku. Místo, které je pro ně domov s velkým D, kde se cítí v bezpečí, v pohodě a kde se jim snadno relaxuje i při běžných činnostech. A to podle mne Skandinávský design splňuje do puntíku :-)
Michal: Rád se obklopuji věcmi, které jsou nejen funkční, ale které jsou i pastvou pro oči. Raději si pořizuji kvalitu, než kvantitu. Když si ráno naliji kávu do otřískaného hrnku s dávno vymytým vzorkem, rozhodně si na ní nepochutnám stejně, jako když ji piji ze šálku, který se mi opravdu líbí. Vyvolá to ve mně radost, pohodu a dobrou náladu. A s tím se po ránu vstává mnohem snáze. To samé platí i o zbytku bytu. Pokud se člověk celý den dívá na věci, které se mu nelíbí, vyvolává to v něm napětí, aniž by si to uvědomoval. Pokud si ale svůj domov zařídíte věcmi, které Vám přinášejí úsměv na rty, bude se Vám celkově daleko lépe žít. Je to stejné, ať se jedná o hrnek na kávu, sedačku v obýváku, obraz na předsíni nebo povlečení v posteli. Rozhodně se mi lépe usíná v příjemném měkkém povlečení, které hřeje, než v tvrdém, škrábajícím a studeném. Ano, nakonec v něm usnete, ale rozhodně se to projeví na kvalitě spánku a určitě se neprobudíte s dobrou náladou. Pak vezmete ten škaredý hrnek a celý den je v háji :-).

 

Jak to u nás v INTERDE funguje:
Lenka: Mým prvořadým úkolem je zajistit, aby se k zákazníkům dostali jejich objednávky včas, v pořádku a aby je opravdu potěšily. Dohlížím na rozvíjení firmy a marketing, komunikuji s Vámi na Facebooku, tvořím naše webové stránky, objednávám zboží, vyhledávám nové dodavatele a upravuji fotky na web.  Neustále vymýšlím novinky, které by zákazníkům udělali radost, hledám nápady, které bychom mohli zařadit na web, a hlavou mi víří spoustu nových myšlenek, takže vše nejde ani stihnout. Někdy se v noci budím a zapisuji si je do sešítku, který mám kvůli tomu stále po ruce. Naštěstí mám po boku správného partnera, který mne nejen podporuje, ale zároveň drží nohama pevně na zemi :-) .
Michal: Mou hlavní prací je udržovat Lenku stále nohama na pevné zemi :-), je to snílek, který pro samé nadšení zapomíná na realitu. Mimo to zajišťuji provoz firmy, vedu expedici, fotím a mám na starost finanční záležitosti celé firmy. Jsme tým v životě i ve firmě a vyhovuje nám to. Tvoříme společně naše sny a jdeme si za svým cílem. Tím je spokojenost našich zákazníků a pomoc vytvořit jim domov jejich snů.
 
O nás
Lenka:  Miluji světýlka všeho druhu - svíčky, lampičky a lucerničky -  v podstatě jakékoli tlumené světlo, které vytváří útulnou a romantickou atmosféru. Ráda si zapaluji vonné svíčky, které nádherně provoní každý kout našeho domova. Mám slabost pro svíčky Woodwick, protože jejich dřevěné praskající knoty, to je zkrátka wou..paráda. Domov zařizuji převážně v severském stylu, miluji jednoduchost tohoto stylu. Severský design je velmi elegantní, klidný, jednoduchý, ale přitom není vůbec strohý. Naopak. Na mne z něj dýchá především klid, útulná atmosféra, pohoda, rodinná setkání i romantika. Kromě skandinávského stylu tíhnu ke starým věcem, které mají svůj příběh a jak já říkám, mají svoji duši. Takže je s opatrností včleňuji do interiéru našeho domova, aby mu dodali potřebné "teplo".
Michal: Vonné svíčky mám také rád. Preferuji pro změnu Yankee Candle, jejich široký výběr mě baví a jen tak neomrzí. Do zařizování domova moc nezasahuji, většinou není proč, máme stejný vkus. Já většinou upřednostňuji praktičnost a jednoduchost. Mám také rád staré věci, „Singrovku“ po Lenky babičce jsme do obýváku původně postavili při stěhování jen tak prozatím. Nakonec zde ale zůstala a stala se úžasnou součástí našeho domova.
 
Nejlepší chvilka dne:
Lenka: Moje srdcovka jsou chvíle velice brzy ráno, kdy všichni ještě spí. Potichu se vykradu z postele, udělám si báječně voňavý bylinkový čaj s medem, zapálím vonnou svíčku nebo rozsvítím lucerničku, zachumlám se do teplé měkké deky a vychutnávám si ty okamžiky klidu a pohody. V ten čas mě napadají nejlepší myšlenky.
Michal: Pro mě je nejlepší chvilka dne kdykoli, kdy se můžeme setkat s rodinou nebo si jen tak v klidu posedět a popovídat. Neupřednostňuji žádnou denní dobu, může to být ráno u snídaně, odpoledne nebo třeba pozdě večer. Hlavní je ta chvíle rodinné sounáležitosti, pohody a bouřlivého klidu. Bouřlivého proto, že pokud se sejde celá rodina, ticho očekávat nikdo nemůže. Všichni se baví se všemi, mnohdy všichni najednou a tak je ten klid trochu hlasitý:-). Přesto to vnímám jako pohodu:-).

 

Přejeme Vám mnoho rodinné pohody, příjemného odpočinku a vnitřního klidu. Jsme rádi, že jste s námi, a že Vám můžeme pomoci vytvořit domov s velkým D. 
 
S láskou Lenka  a Michal - zakladatelé
Logo Interde
                                                                      .....srdce Vašeho domova