VŠE SKLADEM, ODESÍLÁME TÉMĚŘ OKAMŽITĚ! Doprava nad 1500,-Kč ZDARMA.

O INTERDE

Reference z vašich emailů

Děkujeme všem,

kteří nám poslali své poděkování či vyjádřenou pochvalu. Jsme opravdu rádi, pokud Vás naše balíčky potěší.  

Naším posláním je pomoci vám vytvořit si svůj domov snů. Jsme tu, abychom vám pomohli zlepšit vaše dovednosti v oblasti interiérového designu a dekorování, díky kterým pro vás bude zařizování vlastního domova hračka. Usnadňujeme Vám cestu k vysněnému bydlení a těší nás, pokud jste spokojení:-)

 

23.11.2021 Jana Marszalková
Dobrý den paní Fouňová,
zásilka dorazila, vše v naprostém pořádku.
Děkuji za krásnou dekoraci, dáreček a velmi milou komunikaci :-)
Přeji pohodový nastávající advent a mnoho takto spokojených zákazníků
S pozdravem
Jana Marszalková
Jolanta Balon, 20. 7. 2021, 18:40
Milá paní Fouňouvá,
nakupuji online velmi často, ale už dlouho se mi nestalo, aby na mně při e-mailové komunikaci dýchla taková krásná a vstřícná energie.
Tak jsem Vám to chtěla napsat a popřát Vám vše dobré a na balíček se moc těším. 
Hezký den.
S laskavým pozdravením
Jolanta Balon

 

Renáta Vernerová 18. 2. 2021 9:08:09

Dobrý den paní Fouňová, moc děkuji za zaslané zboží. Všem vypravuji jak krásně zabalený balíček přišel a zboží bez nejmenší vady. Tak moc děkuji a ráda zase objednám. Objednávám na internetu už asi 20 let. Služby jsou bohužel den ode dne horší.  Všichni kolem mají stejnou zkušenost. Poslední dva roky katastrofa...  Nerada zboží vracím ale letos jsem odeslala zpět už tak 15 balíčků. Z vašeho balíčku jsem byla v šoku, nic tak krásného a v perfektním stavu jsem dlouho neviděla.

Včera bylo na seznamu video jak paní z DPD hodila balíček z elektronikou z auta za vrata. Ta stejná paní nám v prosinci doručila skleněnou digestoř. Nechtěla jsem ji otevírat aby se s ní nic nestalo:-) než se bude přidělávat. Asi po měsíci a dvou dnech jsme nestačili koukat. Krabice samý střep. Takové zboží by měli posílat na paletách a ne DPD.

Proto jsem byla v šoku u Vaší zásilky. Malá a levná věcička bez vady a luxusně zabalená. Jste jedna mála a to objednávám přes internet skoro všechno. Moc děkuji a přeji mnoho zákazníků. Renáta

 

Adéla Sládková 16. 2. 2021 16:20:46

Děkuj za rychlost, vstřícnost a ochotu. Již jsme uhradila. Děkuji. 
Přeji krásný den.

 

Maslanová, Slovensko, 4. 1. 2021 6:42:54

Dobry den, dakujem Vam za ochotu, velmi pekne. Ano prosím spracujte moju objednavku. Dakujem za ustretovost. 

 

Ing.Michaela Jarošová 4. 12. 2020

Zdravím vás, v naprostém pořádku, děkuji i za milé pozdravy a dárek! 

Akorát nemůžu ráno před kávou psát hodnocení - chtěla jsem dát 5***** a uvést, že komunikace byla jedničku s *
Výsledek? Hvězdičky jsem neuvedla a 1* tak vyznívá úplně opačně:))
Prosím, klidně to smažte a já se opravím.
Hezký den
 

 

Další recenze od zákazníků najdete v rubrice HODNOCENÍ OBCHODU

 

 

 

Jak a čím balíme
BALÍME PŘEDEVŠÍM PEVNĚ, UDRŽITELNĚ I EKOLOGICKY, POCTIVĚ A S LÁSKOU. ZÁLEŽÍ NÁM I NA MALIČKOSTECH A  ŘÍDÍME SE NĚKOLIKA PRAVIDLY:
·         Pevnost a bezpečnost balíčku
·         Estetická stránka
·         Balíme ekologicky (kromě skla)
·         Chceme Vám udělat radost
·         Balíme s radostí a láskou
 
Bojíte se, že Vám balíček přijde potrhaný a Vaše poklady rozbité?
Nechcete zbytečně řešit potíže s reklamací a vracením poničeného zboží?
U NÁS SE BÁT NEMUSÍTE !!!
 
Mnoho zboží, které si u nás v INTERDE objednáváte, je z křehkých materiálů – sklo, porcelán, keramika nebo třeba svíčky.  Protože víme, co vše se může při cestě k vám stát, dáváme si na balení obzvláště záležet a balíme všechny tyto kousky s velkou pečlivostí.
Vaše objednávky balíme téměř nedobytně, poctivě je prokládáme kartonem či kartonovou vlnou, v případě velmi křehkého zboží navíc i bublinkovou folií. Většina zboží uvnitř je balená do své vlastní krabičky. Celou krabici pak pečlivě zalepíme papírovou páskou s nylonovými vlákny, aby byla pevně zavřená. Všechny rohy krabice jsou oblepené a zpevněné lepenkou. 
 
UDRŽITELNÉ I EKOLOGICKÉ BALENÍ
 K balení vašich pokladů využíváme převážně přírodní materiály a ekologické obaly. Nepřijde nám ale příliš udržitelné, ekologické ani ekonomické, vyhazovat materiály, které nám dojdou např. od dodavatelů. Pokud tedy najdete v balíčku např. bublinkovou folii, je to pouze proto, že nám odněkud přišla a nám přijde smysluplnější ji znovu využít než ji rovnou vyhodit. Balíme do ní proto znovu, a to hlavně extrémně křehké zboží, jako je například sklo či porcelán a keramika. 
 
PEVNOST BALÍČKŮ 
Každý balíček, který k vám posíláme se snažíme maximálně zpevnit a vyplnit, abychom předešly jeho zničení. Šetříme Vám tak případné problémy a starosti s reklamací, focením a následným čekáním na nové kousky. Víme, co vše se po cestě k vám může stát, a proto je pro nás pevnost balíčků prioritní. Někdy se může stát, že je krabice opravdu vyplněná do posledního místečka, věřte ale, že je to opravdu jen proto, jaké zkušenosti z dopravci bohužel máme. 
 
ESTETIKA A DETAIL 
Záleží nám na Vaší spokojenosti a máme za to, že to první, co Vás může potěšit nebo negativně ovlivnit, je právě vzhled celého balíčku. Koneckonců, to první, co vidíte, je právě obal a výplň v krabici. Právě proto využíváme materiály a obaly, které jsou nejen ekologické, ale zároveň estetické, a přitom plní i ochrannou funkci. Věřte, že někdy není lehké vše skloubit. Abychom Vám rozbalování balíčku ještě více zpříjemnili, a protože vyznáváme osobní přístup, najdete v každém balení zároveň naše osobní poděkování.
 
„Uvědomujeme si, že největší hodnotou naší firmy a klíčem k zajištění její budoucnosti jste právě Vy, naši zákazníci.“ 
 
DROBNÝ DÁREK KVŮLI RADOSTI 
Rádi Vám děláme radost a odměňujeme Vás za Vaši přízeň, protože víme, že bez Vás bychom nebyli my. Nejde jen o poděkování za objednávku, ale i o šíření radosti a dobrého pocitu. V dnešní době k sobě lidé nejsou moc vlídní, ale věříme, že pokud udělá někdo radost Vám, Vy zase uděláte radost dalším lidem. A to má pro nás smysl. Balíme s radostí. Naším záměrem je vytvořit balíček, který k vám dorazí bezpečně, potěší vás svým vzhledem a zpříjemní den malým překvapením.
Při každé objednávce od nás proto každý dostane dárek zdarma.
Při objednávce nad 1000,-Kč navíc jako poděkování dopravu platíme pouze my.

Při objednávce nad 1500,-Kč od nás ještě navíc dostanete EXTRA BONUS v podobě E-booku zdarma.

  
OBALY A MATERIÁLY, KTERÉ POUŽÍVÁME:
Kartonové krabice 5VVL
Velké a pevné pětivrstvé krabice nabízejí extra ochranu před vlhkostí, nárazem, poškrábáním a dalšími riziky přepravy. Krabice z pětivrstvé lepenky jsou pevné a mají vysokou nosnost, zároveň ale zůstávají skladné a lehké. Jsou určené na těžké zboží nebo zboží vyžadující větší míru ochranu.
Materiál: 100% recyklovaná 5vrstvá vlnitá lepenka s certifikátem FSC mix
 images (1)_2
Klopové krabice 3VVL
Krabice z třívrstvé lepenky jsou nejpoužívanějším typem. Snadno se skládají i zavírají. Hodí se na přepravu menšího, lehčího a měně křehkého zboží. My je využíváme i jako první vrstvu ochrany u jednotlivých kousků, jako jsou třeba hrnečky, talíře apod.
Materiál: 100% recyklovaná 3vrstvá vlnitá lepenka s certifikátem FSC mix
images (3) 
 
Bublinkové a kartonové obálky
Bublinkové obálky ochrání zasílané předměty proti nárazům a vlhkosti. Obálky jsou lehké, pevné a snadno uzavíratelné, protože mají samolepicí klopu. Díky bublinkové fólii obálka odolá všem nástrahám přepravy a nešetrné manipulace. Jsou ideální pro předměty malé až střední velikosti bez ostrých hran.
IMG_20201218_105625  
 
Geami WrapPak EX mini 
Geami WrapPak je moderní obalový materiál, který vypadá dobře, je šetrný k přírodě a zároveň chrání zboží během přepravy podobně jako bublinková fólie. Dokonalá souhra. Používáme ho pro balení dekorací, skla, kosmetiky, keramiky, svíček a dalších křehkých kousků.
Každý jedinečný kousek ochraňují dva typy papíru: Hedvábný papír na ochranu povrchu předmětu a děrovaný kraftový papír. Ten roztažením získá tvar včelích pláství, které tlumí nárazy a fixují předmět v přepravní krabici. Papír se snadno trhá a umí se do sebe zaklínit. Dá se celý zrecyklovat.
 
2VVL Vlnitá lepenka
Vlnitá lepenka se hodí zejména tam, kde potřebujeme proložit dvě vrstvy materiálu. Díky vlnkám v lepence se tlak rovnoměrně rozprostře a nehrozí otlačení ani poškrábání materiálu. Dvouvrstvou vlnitou lepenku využíváme také jako výplňový materiál, podklad na dno krabice nebo naopak nahoru pod víko.
Zabalit křehké věci jako je například sklo, je pro nás určitá výzva. Vlnitá lepenka je jedním z materiálů, které jsou na to velmi vhodné. Navíc je tento materiál snadno recyklovatelný a jeho použití je ekologické.
dvouvrstva-papirova-lepenka-1-2-m-x-50-m 
Výplňový materiál Flo-pak
Žádný polystyren, nenechte se mýlit. Používáme verzi BIO, která je vyrobená z přírodních surovin na bázi kukuřičného škrobu, který se zcela rozloží do 14 dnů!
Jde o unikátní výplňový materiál, který špičkově ochrání při přepravě i zboží složitých tvarů. Tělíska obsahují 99 % vzduchu, jsou mimořádně lehká a v BIO kvalitě také ekologická.
Kukuřičnými tělísky stačí naplnit krabici a "obsypat" zasílaný předmět ze všech stran. Jednotlivé "chipsy" mají tvar osmičky, takže se do sebe zaklíní. Vaše zboží pak ochrání i v případě velmi hrubého zacházení při přepravě. Hodí se na vyplnění krabic i obálek, jsoubezprašná a antistatická.
Materiál: kombinace škrobu, vody a PVA (verze BIO)
FLO-2
Kartonová mřížka
Ekologický fixační a výplňový materiál tvořený rozřezaným odpadovým kartónem 
Kartónová vlna je tvořena odpadovým kartónem, který je speciálním strojem rozřezán na mřížku, kterou tvoří k sobě spojené proužky o šířce 5 mm. Díky tomu je tento materiál dobře tvárný, dělitelný a velmi vhodný jako výplňový, fixační a ochranný materiál.
 • univerzální použití
 • propojené proužky vlnité lepenky tvořící celistvou síť
 • vhodný i pro těžké předměty
 • efektivně tlumí nárazy a otřesy
 • univerzální použití
 • EKOLOGICKÝ spolu s krabicí tvoří jedno druhový odpad
 • 100% recyklovatelný
 • mírně prašný
 • dodáván ve slisovaných balících
75-7_kartonova-vlna-jednodruhova-hneda-60-kg-mrizka
Papírová výplň FastPaper
FastPaper je mimořádně efektivní systém na plnění krabic, který nám šetří skladové prostory a umožní balit ekologicky bez plastu. Uvnitř boxu je role balicího papíru, kterou ze středu postupně odmotáváme – stačí kus vytáhnout a utrhnout ho rukou. Vyplňuje prázdná místa v krabici, prokládá jednotlivé vrstvy, tlumí nárazy a fixuje zboží uvnitř krabice. Papír má gramáž 90 g/m2, která se hodí na balení středního a velkého zboží. Jde o 100% recyklovaný papír, box se dá snadno přenést tam, kde zrovna potřebujeme balit 
 
Papírová výplň Speedman box
Speedman box je ideální výplňový materiál. Uvnitř boxu je 450 m dlouhá role balicího papíru, kterou skrz otvor postupně odmotáváme – stačí vytáhnout požadovaný kus papíru a utrhnout ho rukou. Jde to snadno – je měkčí než jiné balicí papíry, takže se snadno mačká, tvaruje i trhá.
Papír je dnes oblíbená a vizuálně hezká alternativa k plastovým výplním do krabic. Papír ve Speedman boxu je navíc 100% recyklovaný a prokazatelně šetří energii a vodu, protože splňuje přísné nároky certifikátu Blue Angel.
Přínosy pro životní prostředí 
nízké využití energie a vody ve výrobním procesu 
vyrobeno ze 100% papírového odpadu 
zvláště nízká úroveň škodlivých materiálů
Kartonové hrany
Kartonové hrany používáme, protože při přepravě ochrání vaše krabice před mechanickým poškozením. Hrany jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého papíru, který zajistí, že se obal nemůže zmačknout. Kartonové hrany zároveň zboží na chrání proti posunutí a zlepšují stohovatelnost krabic při přepravě.
Hrany jsou ekologické a snadno recyklovatelné.
 stažený soubor (1)_1
Samolepicí papírové pásky
Papírová páska plně nahradí klasické polypropylenové pásky – okamžitě přilne k povrchu, lepí dobře i při nízkých teplotách a po použití se dá recyklovat spolu s kartonem.
Pásku tvoří kraftový papír, na kterém je nanesené lepidlo solvent – nejstarší typ lepidla na bázi přírodního kaučuku a pryskyřice.
 
Papírová páska je dražší?
Ano, to opravdu je, dokonce stojí jednou tolik, co igelitová, ale přesto u nás jednoznačně vítězí. Nejenže na hnědé krabici dobře vypadá, ale spolu s ní tvoří jednodruhový odpad, který se dá snáz recyklovat. 
 
RECENZE OD ZÁKAZNÍKŮ NA JEJICH BALÍČKY:
Renáta Vernerová 18. 2. 2021 9:08:09
"Dobrý den paní Fouňová, moc děkuji za zaslané zboží. Všem vypravuji jak krásně zabalený balíček přišel a zboží bez nejmenší vady. Tak moc děkuji a ráda zase objednám."
Martina Košařová 14.11.2020
"Všechno úplně parádní. Komunikace, rychlost a hlavně zabalené úplně parádně a nedobytně. Děkuji."
Jana 30.12.2020
"Příjemné jednání, paní byla velice ochotná, bleskové dodání-stihlo se 3 dny před Vánoci. Balení téměř nedobytné, svíčka došla naprosto v pořádku. Můžu jen doporučit."
Jitka 26.1.2021
"Jsem velice spokojená, hlavně rychlé jednáni, kvalitní zboží a dokonalé zabalení a navíc zajímavý dárek. Děkuji"
 
Logo_3black_370x111px
 
 
 
Hýčkáme si vás
Milý zákazníci,
tento malý obchůdek tvoříme s radostí a srdcem na dlani a to především díky Vám. Bez Vás bychom nebyli my. Rádi děláme svým zákazníkům radost. Představujeme si, jak je náš balíček potěší, a přáli bychom si, abyste naše dekorace milovali stejně, jako my. Nejde jen o poděkování za objednávku, ale i o šíření radosti a dobrého pocitu. V dnešní době k sobě lidé nejsou moc vlídní, ale věříme, že pokud udělá někdo radost Vám, Vy zase uděláte radost dalším lidem. A to má pro nás smysl. 
Proto pro Vás máme tři malá překvapení a doufáme, že Vám tím nákupy u nás zpříjemníme:-)
 1. Při každé objednávce od nás proto každý dostane dárek zdarma.
 2. Při objednávce nad 1000,-Kč navíc jako poděkování dopravu platíme pouze my.
 3. Při objednávce nad 1500,-Kč od nás ještě navíc dostanete EXTRA BONUS v podobě E-booku zdarma.


Logo_3black_370x111px

                                                                          

O nás
Vítejte v Interde !  
Pohodlně se usaďte, nalijte si šálek své oblíbené kávy nebo čaje a načerpejte inspiraci pro svůj útulný a pohodový domov. U nás nemusíte chvátat, na vše máte spousty času. A pokud Vás zajímá něco o nás a o Interde, stačí se pustit do čtení:-)
 
CO PRO VÁS DĚLÁME?
 
INSPIRUJEME
Vytváříme spolu s Vámi srdce Vašich domovů a inspirujeme Vás ke změnám. Domov není jen místo, kde bydlíme, měla by to pro každého být oáza klidu a míru, kde načerpá novou energii a odpočine si od každodenního shonu a stresu. I při běžných pracích se můžete doma cítit báječně a užívat si v něm čas s rodinou, přáteli nebo sami se sebou.
PEČLIVĚ VYBÍRÁME
Vybíráme pro Vás ty nejlepší dekorace od světových značek z přírodních materiálů. Sami naše výrobky zkoušíme a nebojíme se říct vlastní názor. Naši nabídku budeme stále rozšiřovat o další produkty pro zdravý, udržitelný a etický životní styl.
Krátké a nicneříkající popisky u produktů u nás nečekejte. Snažíme se podat Vám všechny informace, které máme. Pokud nějaký produkt přidáváme do nabídky, sami jsme přesvědčeni o jeho kvalitě.
MÁME SRDCE NA DLANI
Tento malý obchůdek tvoříme s radostí a srdcem na dlani a dáváme do něj kus sebe. Neumíme dělat věci napůl, takže se někdy až moc zabýváme detaily. Ale takový zkrátka jsme. Jsme rádi za každý Váš názor, za pochvalu či nápad, jak vše ještě vylepšit. Bez Vás bychom nebyli my. 
EKO LIFESTYLE
Nejsme žádní fanatici nebo zapálení ekologičtí aktivisté. Ale množství plastů všude kolem nás nám opravdu vadí. Snažíme se proto, aby provoz naší firmy byl co nejšetrnější k přírodě. Vaše objednávky balíme nejen pečlivě pro Vás, ale i zodpovědně vůči přírodě. Používáme používáme recyklovaný papír, kartonovou drť a papírové lepenky. 
NÁŠ CÍL
Každý den usilujeme o to, aby se u nás každý z Vás cítil dobře a rád se k nám vracel. Abychom Vám našimi produkty dělali radost a vytvářeli spolu s Vámi útulné domovy plné pohody, harmonie a krásného designu.
 
O NÁS                                                                                                                                     
Mnoho lidí se mě stále ptá, proč jsem zvolila právě internetový obchod s dekoracemi s Dánska?
Lenka: Co si pamatuji, vždy jsem obdivovala ženy, které podnikají a dokáží se živit něčím, co je baví a naplňuje. Od mala jsem byla kreativní typ. Studovala jsem na Lidové škole umění, navštěvovala kurzy keramiky, obdivovala práce aranžérek, fotografů a designérů. Pokud něco tvořím, pohltí mně to natolik, že nic jiného v ten moment nevnímám, jsem šťastná a vnitřně spokojená a svět je v tu chvíli dokonalý. A protože jsem se v pracovní oblasti přes 20 let pohybovala v obchodní sféře, začala jsem postupně hledat cestu, jak skloubit obchod a veškeré tvůrčí aktivity, jako je aranžování, focení, grafika a bytový design, zkrátka vše, co miluji a je mi blízké.
V životě mi bylo „dopřáno“ se mnohokráte stěhovat, začínat od začátku a znovu si zařizovat svůj domov. Domov pro mne není jen místo, kde bydlím, je to oáza klidu a pohody, útočiště před vnějším světem a stresem. Zde tvořím, žiji, miluji, zde jsem sama sebou, je to můj svět. Díky tomu jsem si našla svůj styl bydlení, začala studovat vše o bytovém designu a s velkou pomocí mého úžasného partnera si konečně splnila svůj velký sen. Otevřeli jsme internetový obchůdek s dekoracemi a bytovými doplňky. A protože miluji skandinávský a bohémský design a věci, které jsou něčím výjimečné a nemá je každý, byl pro mne dovoz dekorací a bytových doplňků z Dánska jasnou volbou.
Dnes pomáhám lidem najít cestu k vytvoření domova s velkým D, který bude odrážet jejich osobnost a kde se budou cítit útulně a v bezpečí. Chci dopřát i ostatním lidem možnost obklopit se doma originálními a kvalitními dekoracemi či bytovými doplňky, které jim dodají pozitivní energii a pocit pohodlí.
Pokud i vy patříte k lidem, kteří milují svůj domov a chtějí se obklopovat krásou, originalitou a kvalitou, jsme pro Vás ti pravý partneři na Vaší cestě za vysněným domovem.
 
Co byl ten impuls?
Lenka: Dnešní doba je plná shonu, neklidu a neustálého honění se za něčím..za časem, za penězi, za lepší pracovní pozicí, za majetkem… Také jsme tak žili. Honili jsme se, veškerý čas trávili v zaměstnání, a jelikož můj partner pracoval na směny, často jsme si jen podávali kliku u dveří a předávali klíčky od auta. Byli jsme uštvaní, vystresovaní, nevyspalí a vlastně nešťastní. Snažila jsem se doma alespoň vše zařizovat tak, aby byl náš domov opravdu pohodlný, jako dělaný na odpočinek a relaxaci. Abychom měli kde nabrat sílu a kam bychom se rádi vraceli. Tady jsme snili své sny a spřádali plány. A nyní jsme tady, nadšení, zamilovaní do svého kousku ráje a chceme i druhým pomoci zařídit si svůj domov tak, aby to pro ně bylo místo oázy, klidu a odpočinku. Místo, které je pro ně domov s velkým D, kde se cítí v bezpečí, v pohodě a kde se jim snadno relaxuje i při běžných činnostech. A to podle mne Skandinávský design splňuje do puntíku :-)
Michal: Rád se obklopuji věcmi, které jsou nejen funkční, ale které jsou i pastvou pro oči. Raději si pořizuji kvalitu, než kvantitu. Když si ráno naliji kávu do otřískaného hrnku s dávno vymytým vzorkem, rozhodně si na ní nepochutnám stejně, jako když ji piji ze šálku, který se mi opravdu líbí. Vyvolá to ve mně radost, pohodu a dobrou náladu. A s tím se po ránu vstává mnohem snáze. To samé platí i o zbytku bytu. Pokud se člověk celý den dívá na věci, které se mu nelíbí, vyvolává to v něm napětí, aniž by si to uvědomoval. Pokud si ale svůj domov zařídíte věcmi, které Vám přinášejí úsměv na rty, bude se Vám celkově daleko lépe žít. Je to stejné, ať se jedná o hrnek na kávu, sedačku v obýváku, obraz na předsíni nebo povlečení v posteli. Rozhodně se mi lépe usíná v příjemném měkkém povlečení, které hřeje, než v tvrdém, škrábajícím a studeném. Ano, nakonec v něm usnete, ale rozhodně se to projeví na kvalitě spánku a určitě se neprobudíte s dobrou náladou. Pak vezmete ten škaredý hrnek a celý den je v háji :-).
 
Jak to u nás v INTERDE funguje:
Lenka: Mám na starosti všechny kreativní úkony a úkoly, které si jen dokážete představit. Mým prvořadým úkolem ale je zajistit, aby se k vám dostali vaše objednávky včas, v pořádku a aby vás opravdu potěšily. Mimo to dohlížím na rozvíjení firmy a marketing, komunikuji s Vámi na Facebooku, tvořím naše webové stránky, objednávám zboží a vyhledávám nové dodavatele, píši newslletery, e-maily, aranžuji produkty, obstarávám focení, úpravu fotografií, vymýšlení akcí, psaní textů, reklam a blogu.
Neustále vymýšlím novinky, které by vám udělali radost, hledám nápady, které bychom mohli zařadit na web, a hlavou mi víří spoustu nových myšlenek, takže vše nejde ani stihnout. Někdy se v noci budím a zapisuji si je do sešítku, který mám kvůli tomu stále po ruce. Naštěstí mám po boku správného partnera, který mne nejen podporuje, ale zároveň drží nohama pevně na zemi :-)
Michal: Mou hlavní prací je udržovat Lenku stále nohama na pevné zemi :-), je to snílek, který pro samé nadšení zapomíná na realitu. Mimo to hlavně zajišťuji pro změnu praktický provoz firmy a expedici objednávek, starám se o finanční a účetní stránku obchodu a zajišťuji dovoz zboží  Jsme tým v životě i ve firmě a vyhovuje nám to. Tvoříme společně naše sny a jdeme si za svým cílem. Tím je spokojenost našich zákazníků a pomoc vytvořit jim domov jejich snů.
 
O nás
Lenka:  Miluji světýlka všeho druhu - svíčky, lampičky a lucerničky -  v podstatě jakékoli tlumené světlo, které vytváří útulnou a romantickou atmosféru. Ráda si zapaluji vonné svíčky, které nádherně provoní každý kout našeho domova. Mám slabost pro svíčky DW Home, protože nádherně voní a dlouho vydrží.  Domov zařizuji převážně v severském stylu, miluji jednoduchost tohoto stylu. Severský design je velmi elegantní, klidný, jednoduchý, ale přitom není vůbec strohý. Naopak. Na mne z něj dýchá především klid, útulná atmosféra, pohoda, rodinná setkání i romantika. Kromě skandinávského stylu tíhnu ke stylu Boho, který je pro mne srdcová záležitost. Přírodní materiály a barvy, to je můj šálek kávy.  
Michal: Já většinou upřednostňuji praktičnost a jednoduchost, mám rád, když mají dekorace a doplňky zároveň nějakou funkci a není to jen lapač prachu. Do zařizování domova ale moc nezasahuji, většinou není proč, máme podobný vkus. Mám také rád staré věci s duší a příběhem, „Singrovku“ po Lenky babičce jsme do obýváku původně postavili při stěhování jen tak prozatím. Nakonec zde ale zůstala a stala se úžasnou součástí našeho domova.
 
Nejlepší chvilka dne:
Lenka: Moje srdcovka jsou chvíle velice brzy ráno, kdy všichni ještě spí. Potichu se vykradu z postele, udělám si báječně voňavý bylinkový čaj s medem, zapálím vonnou svíčku nebo rozsvítím lucerničku, zachumlám se do teplé měkké deky a vychutnávám si ty okamžiky klidu a pohody. V ten čas mě napadají nejlepší myšlenky.
Michal: Pro mě je nejlepší chvilka dne kdykoli, kdy se můžeme setkat s rodinou nebo si jen tak v klidu posedět a popovídat. Neupřednostňuji žádnou denní dobu, může to být ráno u snídaně, odpoledne nebo třeba pozdě večer. Hlavní je ta chvíle rodinné sounáležitosti, pohody a bouřlivého klidu. Bouřlivého proto, že pokud se sejde celá rodina, ticho očekávat nikdo nemůže. Všichni se baví se všemi, mnohdy všichni najednou a tak je ten klid trochu hlasitý:-). Přesto to vnímám jako pohodu:-).

 

Zajímá vás víc? Můžete si přečíst rozhovor v Podnikavé ženě.

 
Přejeme Vám mnoho rodinné pohody, příjemného odpočinku a vnitřního klidu. Jsme rádi, že jste s námi, a že Vám můžeme pomoci vytvořit domov s velkým D. 
Logo_3black_370x111px
                                                                    
 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Nastavení cookies

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval správně
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)
Díky těmto cookies vám můžeme zobrazovat relevantní obsah a reklamy, které pro vás mohou být zajímavé a užitečné