Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

Jak platit přes GoPay?

Zajímá Vás, jak správně zaplatit přes platební bránu?
Nejste si jisti jak na to, nebo platíte poprvé?
To vůbec nevadí, nemusíte se ničeho obávat, každý jednou platit poprvé. Máme pro Vás návod krok po kroku, který vás celou platbou provede. 
 
Jak zaplatíte kartou?
Podívejme se společně, jak probíhají platby kartou na nové platební bráně.

  Volbu platební brány (online platby) provedete v košíku našeho e-shopu, kde se chystáte nakoupit zboží. V druhém kroku se dostanete k bodu Platba a doprava a zvolíte platební metodu „Online platba kartou“

Po odeslání objednávky se dostanete k samotné platbě.

gopay

 

Zadejte údaje z karty
Zadejte následující údaje z karty:
číslo vaší platební karty
datum platnosti
CVC kód ze zadní strany karty
Stiskněte zaplatit. 
 gopay.

 

Projděte 3D Secure ověřením
V následujícím kroku musí vaše platba projít přes 3D Secure ověření ve vaší bance. Vaše banka vám zašle SMS kód, který poté zadáte na stránce 3D Secure ověření. Existují ale i jiné způsoby ověření platby, např. platbu můžete potvrdit zadáním PINu v mobilní aplikaci vašeho bankovnictví nebo otiskem prstu (pokud váš mobil používá biometrické prvky).
 img

 

Zobrazení stavu platby
Po kliknutí na "Zaplatit" je platba odeslána ke zpracování. Po provedení transakce je zobrazena informace o zaplacení. Stav vaší platby vám také automaticky zašleme na e-mail.
 
gopay..
 
Chcete-li se dozvědět více informací o platbách kartou, můžete je najít ZDE:gopay_bannery-bile