Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

MOBAKE

Jsme Mobake!

značka mladých, kreativních lidí, kteří si váží přírody a zamilovali se do bambusu. 
 
Příběh značky MOBAKE se začal psát v roce 2016, kdy Patrik Jakš na Slovensku poprvé představil motivační zubní kartáčky s inspirujícími myšlenkami. Kartáčky se ujaly a měly úspěch.
 mobake-bambusovy-zubni-kartacek-motivace-detail-stetinky_59_1698
"Vždyť co je více spojeno se zářivým úsměvem, jako zubní kartáček," ptá se Patrik. 
 
Firma se začala rozrůstat a zaměřila se na výrobu produktů z Moso Bambusu. Důležité je pro ně dodržet to, aby produkty neobsahovaly lepidla, nátěry a byly zabaleny jen do recyklovaného papíru. V Mobake se snoubí jedinečnost, šetrnost k životnímu prostředí a radost z produktu. 
 
Proč právě bambus?
Bambus je přírodní a zcela ekologický materiál a je plně obnovitelnou surovinou. Roste rychle, ve výborných podmínkách může narůst až o 100 cm za den. I za normálních podmínek ale narůstá o pár desítek cm denně. Dobře se zpracovává a jeho využití je všestranné. Při jeho růstu se nepoužívají žádné chemické postřiky, jednoduše proto, že není potřeba. Bambus sám při svém růstu vyrábí antibakteriální látku zabraňující výskytu škůdců. 

Je pěstován udržitelným způsobem a neohrožuje území pandy. Podobně jsou navrženy i obaly, které jsou vyrobeny z recyklovaného papíru. 

Koupí  jednoho bambusového kartáčku ušetříte přírodě téměř 500 roční proces rozkládání běžného umělého kartáčku!!!

EKOLOGIE SRDCE

Firma Mobake používá pro své výrobky bambus rostoucí v provincii Če-ťjang. Gravírování kartáčků se provádí na Slovensku, odkud firma pochází.

 

logo_green_full-300x100

Žádné produkty od výrobce MOBAKE nebyly nalezeny....