VŠE SKLADEM, ODESÍLÁME TÉMĚŘ OKAMŽITĚ! DOPRAVA NAD 1500,-Kč ZDARMA.

MÉDIA

Living Home

 

Nepodceňujte doplňky do bytu, dokáží vykouzlit dokonalý domov

Dáváte si záležet na výběru nábytku, nepodceňujte kvalitu materiálu všech vybavovacích předmětů do svého interiéru a beztak máte pocit, že něco chybí? Něco, co by ze stylového interiéru udělalo skutečný domov?

Přečíst celý článek

Podnikavá žena

Soutěže eŽena a eManuel znají své finalisty. Rozhodnout o vítězi můžete i vy!

Více na https://www.podnikavazena.cz/podnikava-zena-roku/o-soutezi-ezena/souteze-ezena-a-emanuel-znaji-sve-finalisty-rozhodnout-o-vitezi-muzete-i-vy

Medailonek si můžete přečíst zde

PODPOŘTE NÁS:-)

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR v rámci projektu „Podnikavá žena“ pořádá každý rok prestižní soutěž eŽENA ROKU 2021. Cílem této prestižní soutěže je ocenit práci malých podnikatelek a poukázat na samostatnost a schopnost českých žen. Soutěže se jako každý rok zúčastňují ženy, které v rámci svého podnikání provozují vlastní e-shop. A protože jsme se umístili mezi prvními deseti projekty, prosíme všechny milovníky útulných domovů, originálních dekorací a přírodních materiálů.
Podpořte náš eshop www.interde.cz a hlasujte pro můj medailonek v soutěži eŽENA ROKU.
Pořadové číslo 3.
Hlasování probíhá od 1.10.2021. Všem děkujeme:-)
Kliknutím na obrázek zobrazíte celý medailonek a můžete hlasovat:-)

Časopis Sofie bydlení
Časopis Sofie Bydlení je skvělou "příručkou" pro ženy, které touží vytvořit sobě a své rodině atraktivní a harmonický domov. Ten nemusí být nutně vybaven podle posledních trendů, určitě by však měl být útulný, plný vtipu a praktického vybavení. Proto jsou stránky Sofie Bydlení věnované novinkám a trendům z oblasti bydlení a designu.
Prohlížejte, čtěte, inspirujte se!  

DUBEN - KVĚTEN 2021

napsali o nás

SOFIE_BYDLENI_5_6_2021

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení