Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

LIFESTYLE

 

Zamilujte si severský životní styl !  

Inspirujte se a dopřejte si luxus hýčkat sama sebe. Vytěžte maximum z každé chvilky všedního dne, rozmazlujte sebe i své blízké. Vyzkoušejte přírodní kosmetiku bez chemie a umělých přísad nebo provoňte svůj domov.
Vykouzlete si doma útulnou a hřejivou atmosféru, vychutnávejte si chvíle ticha a klidu, naučte se odpočívat a relaxovat. Vytvořte si svoji oázu, koutek, kde načerpáte novou energii a odplavíte všechen stres z celého dne. Je na Vás, jestli to bude v koupelně, ložnici nebo třeba na balkoně. Důležité je, že to bude Váš klidný kousek ráje:-)