Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

Le Toy Van

Prémiová značka dřevěných hraček Le Toy Van

 
Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey, jako rodinná firma.
Zakladaleli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteři jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček.

 

Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa.

 

 Britská značka Le Toy Van vyrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a výjimečné detailní zpracování. 

 

Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

 

Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí.
 Le-Toy-Van-logo-small_230x230
 • Le Toy Van Petilou hrací panel xylofon Kód: 2DPL124
  Le Toy Van Petilou hrací panel xylofon
  Skladem Značka: Le Toy Van Záruka: 2 roky
  Rozměry: 19,8x3,1-4,1x17,6 mm
  Věk: 18m+
  Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů
  Ručně domalováno ekologickými barvami

  641 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem