Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

KESPER

Domácí potřeby, které inspirují!

Objevte rozsáhlou řadu skvělých krájecích desek a elegantního malého nábytku až po praktické boxy a bedny na skladování. Široká nabídka má co nabídnout každému, kdo chce zkrášlit svou domácnost a výrazně si usnadnit každodenní život . Praktické krájecí desky, velké mlýny na koření, atraktivní bloky nožů, kreativní možnosti podávání. To je jen malý výňatek z rozsáhlého výběru každodenních pomocníků, kteří vás kdykoli podpoří.
Důvěřujte dlouholetým zkušenostem a tradici při práci s prkénky a domácími předměty všeho druhu. Na oplátku získáte inteligentní řešení pro domácnost, která přesvědčují flexibilitou a rozmanitostí.
 

Anton Kesper GmbH - rodinná společnost po generace

116 let spolehlivosti a tradice
Společnost F. ANTON KESPER byla založená v roce 1902 a nachází se na okraji Sauerlandu. 
Přírodní materiály jsou jim velmi blízké a jejich rozsáhlý sortiment domácích potřeb, proutěných výrobků a malého nábytku je vyráběn především ze dřeva, bambusu, břidlice, skla a melaminu a proutí. Prostor na více než 20 000 paletových prostorech nabízí vysokou úroveň spolehlivosti dodávek.
GG
 
Výrobky ze dřeva a bambusu s certifikací FSC®.
Z dobře obhospodařovaných lesů.

GGG

Firemní filozofií je ochrana zdrojů a šetrné využívání zdrojů. Ochranná známka FSC ® se uděluje dřevěným výrobkům pocházejícím z dobře obhospodařovaných lesů (nebo plantáží). Hospodaření v lesích je založeno na přísných požadavcích „Rady pro správu lesů“ na ochranu životního prostředí a zohledňuje také vysoké sociální a ekonomické standardy.
FSC ® je nezisková mezinárodní organizace, ve které ekologické asociace, sociální organizace, progresivní lesnické společnosti a dřevozpracující společnosti spolupracují s cílem zlepšit správu lesů a životní prostředí na celém světě.
Více   informací naleznete na:http://www.fsc-deutschland.de/de-de
 

Používané dřevo

Olivové dřevo
DD
Olivovník (bot. „Olea europaea“) je středně velký strom, který ve stáří často pokroucuje. Roste jako bohatě rozvětvený, vždyzelený strom nebo keř a dosahuje (v závislosti na odrůdě) výšky 10 až 20 metrů. Olivovník roste dlouho, ale zestárl několik set let. Olivovníky se do obchodu se dřevem dostávají až poté, co přestanou přinášet ovoce. Dřevo olivovníku je velmi tvrdé, extrémně odolné a téměř bez deformací. Je proto ideální pro výrobu řezacích desek. Díky speciálnímu zrnu jsou krájecí desky z olivového dřeva také lákadlem.
 KK
 • Původ oblasti Středomoří ex.Řecko, Itálie, Španělsko
  ● extrémně tvrdé
  ● obzvláště živé obilí
 
Bukové dřevo Buk
W
lesní (bot. „Fagus sylvatics“) je rozšířený původní listnatý strom v Evropě. Distribuční oblast sahá od jižní Skandinávie po Sicílii. Výše až 30 metrů a průměr kmene větší než jeden metr nejsou neobvyklé. Po 80 až 120 letech jsou tyto dále zpracovávány v dřevařském průmyslu. Dřevo je velmi tvrdé, a proto je velmi vhodné pro další zpracování na kuchyňské předměty, jako jsou krájecí desky a lžíce na vaření. Jádro je lehké, má málo zrn a rovný povrch. Červenohnědé bělové dřevo má divoký vzor. Téměř všechny výrobky z bukového dřeva KESPER jsou vyrobeny ze dřeva certifikovaného FSC®.
 D
 • Origin Europe ex.Německo, Polsko, Rumunsko, Bulharsko
  ● vysoká
  odolnost protiproříznutí ● rovnoměrné zrno
 
Bambus

Bambusová stonka (bot. "Phyllostachys heterocycla var. Pubescens") je díky své rychlosti růstu jedním z nejlepších obnovitelných zdrojů! Po celém světě existuje více než 1 000 různých druhů bambusu. Zejména v Asii má bambus ekologický, ekonomický a kulturní význam. Většinou zpracováváme botanicky pojmenovaný „Bambusa vulgaris“. Obří tráva lignifikuje a může tak sloužit jako dodavatel materiálu pro naše krájecí desky, kuchyňské předměty a nábytek. Pokud jde o tvrdost a odolnost, je bambus na stejné úrovni jako mnoho tvrdých dřev. Mnoho bambusových výrobků KESPER je již vyrobeno z materiálu certifikovaného FSC®.
 
 • Původ Asie ex.Čína, Vietnam
  ● zvláště odolná
  ● teplá, přátelská barva
 
Borové dřevo

Borovice (bot. Pinus sylvestris) patří k jehličnatým lesům a je druhým nejběžnějším druhem lesních dřevin po smrku v Německu a částech střední Evropy. Různé druhy borovic jsou však druhy stromů, které se vyskytují po celém světě. V lese rostou borovice převážně rovně s pevným válcovitým kmenem. Jako ekologicky nenáročný druh je borovice velmi rychle rostoucí. Výroba nábytku je jednou z hlavních oblastí použití borovice, na které lze snadno pracovat, protože je velmi elastická a rychle se neláme. Všechny výrobky z borového dřeva KESPER jsou vyrobeny ze dřeva certifikovaného FSC®.
 
 • Origin Europe ex.Polsko, Německo
  ● silné dřevo
 
Akátové dřevo Po celém

světě roste mnoho různých druhů akátu. Zpracováváme pouze akáciové dřevo z jihovýchodní Asie, jako je Thajsko a Vietnam. Barva dřeva se pohybuje od tmavě hnědé po bílou. Akátové dřevo (bot. „Hybrid akácie (mangium x auriculif“) je obzvláště odolné proti vlhkosti a téměř bez osnov. Z tohoto důvodu je akáciové dřevo obzvláště vhodné pro řezání desek při komerčním použití s ​​vysokým zatížením. Většina výrobků z akátového dřeva KESPER je vyrobena z FSC ® certifikované dřevo.
 
 • Původ AsieVietnam, Thajsko, Čína
  ● extrémně odolné proti vlhkosti
  ● zvláště odolné proti proříznutí
 
Březové dřevo

Bříza (bot. „Betula pendula“) je velmi rychlé a vysoce rostoucí dřevo. Za prvních šest let lze dosáhnout 7 metrů. Když jsou břízy plně dospělé, dosahují výšky až 30 metrů. Hnědobílá kůra je zvláště charakteristická pro břízu. Strom je rozšířen v severní a střední Evropě - stejně jako v Rusku a severní Číně. Lehké, lehce zrnité dřevo má dlouhá vlákna a je obzvláště vhodné pro výrobu párátka, ale také pro krájení desek a jiných kuchyňských výrobků. Většina výrobků z březového dřeva KESPER je vyrobena ze dřeva certifikovaného FSC®.
 
 • Původ Asie a Evropa
  ● odolný
  ● přátelský k noži
 
 kesper-logo-2

Žádné produkty od výrobce KESPER nebyly nalezeny....