Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

HYDROPHIL

 HYDROPHIL jsou tři přátelé z Hamburku, Christoph, Sebastian a Wanja, kteří vytváří nové a udržitelné hygienické výrobky. Produkty, které jsou navrženy tak, aby rozšířily povědomí o otázkách udržitelnosti a nedostatku zdrojů.  Firma se stala lídrem na trhu v oblasti udržitelné dentální hygieny pomocí bambusových zubních kartáčků. 
 

Používají přírodní suroviny, které neohrožují podzemní a pitnou vodu.

 

10% zisku věnují neziskové organizaci Viva con Agua de Sankt Pauli eV, která se zavázala poskytovat lidem přístup k čisté pitné vodě v zemích na globálním jihu. Viva con Agua podporuje řadu vodních projektů doma i v zahraničí a zavazuje se k přístupu k čistým zásobám pitné vody, hygienickým a hygienickým zařízením. 

 

Produkty neobsahují suroviny živočišného původu ani nejsou testovány na zvířatech.

 

Nákupem produktů značky Hydrophil podporujete projekt Viva con Agua a pomáháte tak lidem    v nouzi.
 EKOLOGIE SRDCE
Christoph - kreativec
Christoph je vyškolený pedagog, ve společnosti HYDROPHIL je kreativní mysl a stará se o vývoj inovativních hygienických výrobků. 
Jeho motto: Každý doušek vody z vodovodu může změnit svět. 
 Obrázek1
Sebastian -vizionář
Sebastian studoval sociální vědu. Ve společnosti HYDROPHIL je partnerem a je zodpovědný za firemní rozvoj a řízení inovací. 
 Jeho motto: Měli byste si užít každý den znovu. 
 Obrázek2
Vanya - jednička
Stará se o financování, odpovídá za nákupy a další prodej našich produktů. 
Jeho motto: Možná nemůžeme zachránit svět mnoha malými, ekologicky významnými skutky, ale určitě to můžeme udělat trochu živějším / krásnějším.

 Obrázek3

 

 

 

 

hydrophil freigestellt

Žádné produkty od výrobce HYDROPHIL nebyly nalezeny....