Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

CERTIFIKACE DŘEVĚNÝCH PRODUKTŮ

BEZPEČNOST VAŠICH DĚTÍ JE PRO NÁS PRVOŘADÁ!!

Protože vám nabízíme hračky pro vaše děti, záleží nám samozřejmě na jejich bezpečí a zdraví. Hračky proto odebíráme pouze od dodavatelů, kteří nám mohou předložit certifikáty o jejich kvalitě, bezpečnosti a nezávadnosti.
Všechny dřevěné produkty jsou pečlivě vybírány a testovány, nejvíce se hlídá kvalita právě u dětských hraček, dětského nábytku a také u veškerého dřevěného nádobí. U každého takového výrobku najdete toto logo:

Certifikáty  Tento produkt je atestován a je zdravotně nezávadný

Na bezpečnost a nezávadnost všech výrobků s výrobcem dohlíží také Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. (TZÚS Praha, s.p.). Podívejte se.
  
  certifikat_big1  certifikat_big2
 
 

s certifikovanými výrobky máte jistotu


Takto označené produkty jsou z čistého a šetrně upraveného dřeva. To znamená, že splňují maximálně náročné standardy bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti. Přesně tak, jak je stanovuje české a evropské právo.