Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. O souborech Cookies si můžete přečíst v Podmínkách ochrany osobních údajů. Můžete je odmítnout, není ale vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.

CASTELBEL

Castelbel je portugalská značka, která se věnuje výrobě mýdel a dalších luxusních kosmetických výrobků, které kombinují kvalitní ingredience, a především originální a stylový design.
Jejich výrobky kombinující tradiční způsoby výroby s nejkvalitnějšími surovinami, zachycují vůně, barvy a atmosféru současně tradiční a moderní země, kde teplé slunce a modrý oceán vyživují duši a uklidňují ducha.
 
Odhodlání a pozornost, kterou věnují svým produktům, z nich činí opravdový cenově dostupný luxus, který mnoho lidí denně používá, ať už jako dárek pro své blízké, nebo jednoduše pro vůni a výzdobu svého domova nebo pracovního prostoru.
Od ostatních značek se odlišují péčí, se kterou vymýšlejí nové vůně a zachovávají tradiční metody výroby a ručního balení.

 

mýdlo

 „Nevyrábíme mýdla, děláme dárky“

stažený soubor

 
Upcycling
Upcycling, také známý jako kreativní opětovné použití, je ekologický způsob přeměny materiálů a předmětů na nové materiály nebo výrobky vyšší hodnoty. Stručně řečeno, berou věci, které nepoužíváte, a s trochou kreativity pro ně hledají nové aplikace!
výroba 
Jak to souvisí s výrobky značky Castelbel?
Jejich výrobky jsou nejvyšší kvality a na jejich balení se to odráží také! Každý obal Castelbel, definuje jejich výrobky a značku a je vytvořen v in-house design studiu. Kreativní týmy přicházejí každý den s novým a skvělým obalem. Jedná se o výrobky, které se rodí z inspirace, tvrdé práce a spousty kreativity, to je to, co je činí tak krásnými! 
A nebyla by škoda takové nádherné obaly vyhodit? Byla – takže Upcycling
 
Na co můžete obaly využít?
Plechovky od svíček lze znovu použít. Stačí je na pár hodin vložit do mrazničky, aby se snadno odstranily zbytky vosku, umyjte je a jsou připraveny k použití! Můžete si do nich nasušit ovocné čaje s vlastním složením, použít je na drobnosti nebo využít jako obal na drobný dárek!

 

 

Krabice od vonných difuzorů lze použít jako květináče na kytice sušených květin. 

 

 

Porcelánové boxy od zlatých a modrých kulatých mýdel lze použít jako luxusní šperkovnici. 

 

 

Krabice od svíček lze použít k ukládání výrobků pro líčení a papírnictví. Elegantní způsob, jak udržet všechno uklizené!

 

Krabice od mýdel lze použít k ukládání fotografií, písmen a výstřižků. Vzpomínky s úžasnými vůněmi!
 
Staňte se součástí změny! Cesta k udržitelnosti začíná využitím jediného kousku!
 
Udržitelný luxus podle Castelbel
Nejsme jen luxusní značkou vůní pro domácnost a tělo, každý den se také snažíme o to, abychom se stali udržitelnými. Zde jsou některé kroky, které jsme dosud podnikli, abychom ještě vylepšili Castelbel a Portus Cale:
 Olivový a kokosový olej v naší mýdlové základně
Postupně přecházíme z palmového oleje na mýdlovou základnu získanou z oliv a kokosových olejů. Používáním kokosových a olivových olejů nezlepšujeme pouze naši ekologickou udržitelnost, ale také využíváme výhod vynikajících produktů: mýdla se vší kvalitou Castelbellu, nyní s krémovější, luxusnější a bohatší pěnou, která čistí, voní a pečuje o vaše kůže. Jinými slovy, mýdla, která jsou dárky pro vás a pro planetu!
  • Kruté výrobky a produkty veganské
Naše výrobky pro péči o tělo Portus Cale  jsou  NOT  testovány na zvířatech. Všechna naše mýdla jsou vyrobena ze 100% rostlinného základu. Většina našich mýdel je veganská (kromě mýdel obsahujících med a mléko oslíka), stejně jako všechny naše krémy na ruce a tělové vody.
 Více udržitelných surovin a pomocných materiálů
Většinu našich zdrojů získáváme přímo od domácích i evropských dodavatelů, což snižuje dálkovou dopravu a naši uhlíkovou stopu. Kromě použití papíru s certifikací FSC k zabalení většiny našich mýdel se při výrobě našich produktů snažíme používat co nejvíce udržitelných surovin a pomocných materiálů. Například naše sáčky jsou plné portugalského korku, 100% přírodního, biologicky rozložitelného a obnovitelného zdroje.“
 

stažený soubor

Žádné produkty od výrobce CASTELBEL nebyly nalezeny....