Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

Boho styl

Domácí interiér s duší a osobitostí

Boho styl hledá inspiraci a nové kreativní a originální prvky. Nedodržuje pokyny a trendy z interiérů, ale nabízí nový pohled a volnost. Vaši domácnost obohatí o originální doplňky a dekorace, které dodají domovu duši a osobitost. Jde o kreativní, uvolněný, někdy až bláznivý styl, který tíhne k přírodě a přírodním materiálnům. Boho styl je hlavně o domově s duší, bez omezování, podle toho, v čem se vy sama cítíte nejlépe. Nevyhovují Vám pestré barvy? Můžete zvolit eko-boho styl, laděný spíše do klidných zemitějších tónů. Vše je pouze o Vás a Vašem naladění.
 
Milujete nábytek a dekorace, které jsou osobité a vyprávějí své vlastní příběhy?
Vyznáváte volnost a svobodu?
Uznáváte duševní stránku života?
Neradi se necháváte svazovat nějakými určenými pravidly nebo styly? 
  
KREATIVNÍ DOPLŇKY A DEKORACE
Především kreativita a originalita!! Houpací síť v ložnici nebo uprostřed obýváku místo sedačky je přesně ten originální doplněk, který se Vám do Boho stylu výtečně hodí. Boho miluje také etno doplňky a vzory, zvířecí kůže, lapače snů, mandaly všeho druhu z různých materiálů a v různých velikostech i vyřezávané dřevěné dekorace. Tíhne ke koženým doplňkům nebo nábytku (sedačky, taburetky, křesla), slaměným košům, květináčům i dekoracím a barevným korálkům.
Inspirujte se u nás a vytvořte si svůj vlastní bohémský svět!
 
DŘEVĚNÁ ZRCADLA
Dodejte svému domovu osobnost a hloubku pomocí jedinečných zrcadel z Creative Collection dánské značky Bloomingville. Každý kousek je ručně vyroben z recyklovaného dřeva, každý je jedinečný a zcela originální, každý má svůj jedinečný příběh vepsaný v prasklinách a létech starého dřeva.
82048051_high (4)
 
 
 
 
 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 23 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 23 položek celkem