Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

Boho styl

CO JE BOHO STYL?

Jde o kreativní, uvolněný, někdy až bláznivý styl, který tíhne k přírodě a přírodním materiálnům. Boho styl je hlavně o domově s duší, bez omezování, podle toho, v čem se vy sama cítíte nejlépe. Nevyhovují Vám pestré barvy? Můžete zvolit eko-boho styl, laděný spíše do klidných zemitějších tónů. Vše je pouze o Vás a Vašem naladění. 

BOHO STYL JE OBRAZ VAŠÍ DUŠE!
Jediným pravidlem je volnost duše. Jde o absolutní svobodu projevu, která plně respektuje pouze vaši představu krásy a pohodlí. Pokud se chcete někde projevit s plnou autentičností, máte možnost právě při zařizování svého domova.

Chci se dozvědět víc

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 34 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 34 položek celkem