VŠE SKLADEM, ODESÍLÁME TÉMĚŘ OKAMŽITĚ! DOPRAVA NAD 1500,-Kč ZDARMA.

Roadshow v Praze s nejlepším designem světa

NA NÁVŠTĚVĚ V DÁNSKÉM SVĚTĚ
Poslední den minulého týdne jsme strávili příjemnou návštěvou Roadshow dánské značky Bloomingville, který se na pouhé dva dny zastavil v České republice. Setkání to bylo opravdu milé a splnilo naše očekávání. 
Při šálku dobré kávy jsme vedli rozhovor o našem společném cíli, o Vás zákaznících, nových možnostech a o všech chystaných novinkách. Prohlédli jsme si vystavené kousky, obdivovali krásné ruční práce i nápady designérů v kamionu, který má produktovou plochu přibližně 100 metrů čtverečních.
Ani na Vás jsme nezapomněli a objednali jsme vám nové úžasné dekorace a bytové doplňky, přímo stvořené pro vaše útulné domovy. Abychom nenapínali příliš vaši zvědavost, můžete si zatím z návštěvy prohlédnout pár fotografií:-)
Prozkoumejte i Vy svět dánské značky Bloomingville, Bloomingville, Creative Collection a ILLUME x Bloomingville. Objevte všechny jejich úžasné styly a nenechte si ujít příležitost vybrat si dekorace na podzim a zimu :-)

    

   

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení