VŠE SKLADEM, ODESÍLÁME TÉMĚŘ OKAMŽITĚ! DOPRAVA NAD 1500,-Kč ZDARMA.

Podpořte majitelku Interde v soutěži eŽENA ROKU 2021

Prestižní soutěž eŽENA ROKU 2021 pořádá již od roku 2015 Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR v rámci projektu „Podnikavá žena“. Cílem této prestižní soutěže je ocenit práci malých podnikatelek a poukázat na samostatnost a schopnost českých žen. Soutěže se jako každý rok zúčastňují ženy, které v rámci svého podnikání provozují vlastní e-shop. Generálními partnery soutěže jsou každoročně Ženy s.r.o. a letos také společnost General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.
Podpořte prosím mne i náš eshop www.interde.cz a hlasujte od 1.října 2021 
pro Lenku Fouňovou na stránkách www.podnikavazena.cz
Hlasování bude probíhat od 1. - 31.10. 2021

 

 

" Letos jsem se do této soutěže zapojila i já jako majitelka eshopu Interde – domov tvořený srdcem, který provozuji se svým partnerem. K naší obrovské radosti, hrdosti i překvapení jsem se s naším e-shopem www.interde.cz umístila mezi 10 nejlepších projektů tohoto ročníku. Říjnové hlasování veřejnosti může posunout každou podnikatelku ke stupni vítězů. Tři finalistky pak obdrží poukaz na přepravu balíků pomocí online aplikace GLS CZ e-Balík Profi v hodnotě 15.000 Kč. 
Milujete naše originální a jedinečné přírodní dekorace a líbí se vám náš eshop www.interde.cz? A chcete nás podpořit? 

To nás opravdu těší:-) 

Náš eshop www.interde.cz můžete po celý říjen podporovat hlasováním pro jeho majitelku Lenku Fouňovou 
na stránkách www.podnikavazena.czDěkuji :-)!"

 Sledujte nás a postupně se dozvíte více informací.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení