VŠE SKLADEM, ODESÍLÁME TÉMĚŘ OKAMŽITĚ! DOPRAVA NAD 1500,-Kč ZDARMA.

JAK BUDE FUNGOVAT ZÁSILKOVNA VE VÁNOČNÍ SEZONĚ ?

Kratší úložní doba zásilek pro rychlejší odbavování zásilek
Síť výdejních míst Zásilkovny v Čechách pojme denně až 1,2 milionu zásilek, takže na sezónu jsou připraveni! Zkrácení úložní doby pomáhá udržet kapacitu sítě pružnější, a zároveň nabádá zákazníky k rychlejšímu vyzvednutí. 

Výdejní místo: 5 + 2

ZÁSILKOVNA upozorňuje na KRATŠÍ ÚLOŽNÍ DOBU ZÁSILEK pro rychlejší odbavování!!
Úložní doba zásilek podaných od 1. 11. do 20. 12. 2021 bude dočasně zkrácena na 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ (z běžných 7). Prodloužení bude možné maximálně o další 2 dny na celkových 7 kalendářních dnů (přes aplikaci pak pouze o den, a to maximálně 2x). Po uplynutí lhůty budou zásilky putovat zpět k nám. 

Z-BOX: 2 + 1                                                                                                                                                                                             Na vyzvednutí máte 2 kalendářní dny. Prodloužení bude možné maximálně o 1 den na celkové 3 kalendářní dny. Platí od 15. 11. 2021.
Zkrácená úložní doba bude platit pro všechna naše výdejní místa a Z-BOX i na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

Provoz dep v sezóně

Až do konce roku bude Zásilkovna fungovat i během státních svátků. Plánují udržet provoz dep a svozů co možná nejvíce, aby bez zádrhelů zvládli doručit všechny zásilky, které si objednáte.

 

svátek 17. 11. 2021 od 14:00

Podání zásilek na českých depech: O státním svátku 17. listopadu bude podání zásilek na všech depech možné od 14:00. A to není vše! I přes celostátní volno budou balíky doručovány na adresu ve standardním režimu. 

Zásilkovna na adresu: Zásilky na adresu doručíme ve standardním režimu!
A JAK TO BUDE BĚHEM ADVENTU?
O sobotách 11. a 18. 12. 2021 budou depa fungovat v tzv. pátečním režimu, tedy můžete počítat i se svozy. 
Na Štědrý den budou depa uzavřená, abychom si mohli všichni naplno užít důležité chvíle s rodinami u vánočních stromků.

 

Silvestr letos vychází na pátek, kdy bude provoz Zásilkovny beze změny fungovat na 100 %, a tak v novém roce, tedy od pondělka 3. 1. 2022, naváží tam, kde jsme v pátek skončili.
Dobré vědět: Výše uvedené termíny se týkají výhradně provozu dep. Výdejní místa jako každý rok budou aktualizovat svou otevírací dobu, abyste měli na webu Zásilkovny co nejdříve informace o tom, kdy na kterém výdejním místě během Vánoc zásilky podávat.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení