VŠE SKLADEM, ODESÍLÁME TÉMĚŘ OKAMŽITĚ! Doprava nad 1000,-Kč ZDARMA.

JAK BUDE FUNGOVAT ZÁSILKOVNA VE VÁNOČNÍ SEZONĚ ?

Kratší úložní doba zásilek pro rychlejší odbavování zásilek
Síť výdejních míst Zásilkovny v Čechách pojme denně až 1,2 milionu zásilek, takže na sezónu jsou připraveni! Zkrácení úložní doby pomáhá udržet kapacitu sítě pružnější, a zároveň nabádá zákazníky k rychlejšímu vyzvednutí. 

Výdejní místo: 5 + 2

ZÁSILKOVNA upozorňuje na KRATŠÍ ÚLOŽNÍ DOBU ZÁSILEK pro rychlejší odbavování!!
Úložní doba zásilek podaných od 1. 11. do 20. 12. 2021 bude dočasně zkrácena na 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ (z běžných 7). Prodloužení bude možné maximálně o další 2 dny na celkových 7 kalendářních dnů (přes aplikaci pak pouze o den, a to maximálně 2x). Po uplynutí lhůty budou zásilky putovat zpět k nám. 

Z-BOX: 2 + 1                                                                                                                                                                                             Na vyzvednutí máte 2 kalendářní dny. Prodloužení bude možné maximálně o 1 den na celkové 3 kalendářní dny. Platí od 15. 11. 2021.
Zkrácená úložní doba bude platit pro všechna naše výdejní místa a Z-BOX i na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

Provoz dep v sezóně

Až do konce roku bude Zásilkovna fungovat i během státních svátků. Plánují udržet provoz dep a svozů co možná nejvíce, aby bez zádrhelů zvládli doručit všechny zásilky, které si objednáte.

 

svátek 17. 11. 2021 od 14:00

Podání zásilek na českých depech: O státním svátku 17. listopadu bude podání zásilek na všech depech možné od 14:00. A to není vše! I přes celostátní volno budou balíky doručovány na adresu ve standardním režimu. 

Zásilkovna na adresu: Zásilky na adresu doručíme ve standardním režimu!
A JAK TO BUDE BĚHEM ADVENTU?
O sobotách 11. a 18. 12. 2021 budou depa fungovat v tzv. pátečním režimu, tedy můžete počítat i se svozy. 
Na Štědrý den budou depa uzavřená, abychom si mohli všichni naplno užít důležité chvíle s rodinami u vánočních stromků.

 

Silvestr letos vychází na pátek, kdy bude provoz Zásilkovny beze změny fungovat na 100 %, a tak v novém roce, tedy od pondělka 3. 1. 2022, naváží tam, kde jsme v pátek skončili.
Dobré vědět: Výše uvedené termíny se týkají výhradně provozu dep. Výdejní místa jako každý rok budou aktualizovat svou otevírací dobu, abyste měli na webu Zásilkovny co nejdříve informace o tom, kdy na kterém výdejním místě během Vánoc zásilky podávat.
 
Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším prohlížením vyjadřujete souhlas s jejich používáním. 
Můžete je odmítnout, ale je možné, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení.