VŠE SKLADEM, ODESÍLÁME TÉMĚŘ OKAMŽITĚ! DOPRAVA NAD 1500,-Kč ZDARMA.

UDRŽTE SI DOBROU NÁLADU

Krásný den všem ,
Stejně jako mnoho dalších, i my v Interde fungujeme v současné době s mnoha omezeními a bezpečnostními opatřeními. Používáme roušky, dezinfikujeme pracovní plochy, kliky u dveří i oken, používáme dezinfekční mýdla a gely na ruce a omezili jsme provoz i kontakt s okolím na minimum. Ale co je podle nás stejně důležité, snažíme si udržet zdravý rozum a dobrou náladu.
A protože v současné době trávíme všichni ve svých domovech mnohem více času než jindy, přijde nám vcelku smysluplné se alespoň věnovat věcem, které člověk při normálním chodu života moc nestíhá. Třeba si domov konečně trochu naladit na jaro, pustit do něj více přírody, světla a svěžího vzhledu. To pomůže zahnat chmury a člověk vidí všechny situace hned o něco pozitivněji.

BV_19SS_12_high

Včera jsme se tedy pustili do přesazování našich domácích rostlinek a kytiček, které už to vážně potřebovali. Zřejmě se jim u nás celkem daří, protože rostou jako divé a květináče už jim byli malé. Po jejich přesazení do nových, úžasných, přírodních květináčů se nyní můžeme těšit z jejich krásy a zeleně. Všechno prokouklo a dostalo svěží, jarní vzhled a šmrnc.
Pokud jsme Vás tedy touto činností inspirovali, mrkněte na tyhle skvosty od dánské značky Bloomingville či
HÜBSCH. Určitě se doma budete hned cítit lépe a díky květinkám načerpáte novou sílu stejně jako my..

 

89307039_high (2)_1

A pokud snad budete chtít pustit jaro do svého domova naplno, můžete přidat ještě trochu květinových motivů a jarních barev. Hned se v něm budete cítit mnohem lépe a radostněji. Nalijte si svůj oblíbený čaj nebo voňavou kávu do krásných porcelánových hrnků s květinovým motivem a na tyhle rozkvetlé talířky naaranžujte něco sladkého na zub.
Pak se posaďte do svého oblíbeného křesla a můžete na chvíli zapomenout na všechny okolní starosti.

 

21104714_high

 
Přejeme Vám všem pozitivní myšlenky a především pevné zdraví.
LOGO..

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení