VŠE SKLADEM, ODESÍLÁME TÉMĚŘ OKAMŽITĚ! DOPRAVA NAD 1500,-Kč ZDARMA.

DESIGNOVÉ PORADENSTVÍ

NÁVRHY | DESIGN | DEKOROVÁNÍ
 • Líbí se vám různé doplňky a dekorace, ale nevíte, jak je začlenit do vašeho domova? 
 • Potřebujete nasměrovat nebo poradit s barevným laděním a propojením různých stylů?
 • Toužíte mít pro své děti nádherný pokojíček, který bude osobitý a funkční?
 • Zajímá vás, jaké by to bylo, kdyby vám domov ladil designér?
Služby interiérového designéra Vám mohou ušetřit čas, stres s realizací, ale i finance. Víte jak takový bytový designér postupuje? Jaká je jeho práce a co je jejím smyslem? Na to jsme se zeptali bytové návrhářky a designérky Míši Andraško. Podíváte se díky ní pod pokličku práci bytové designérky a dozvíte se jedno malé tajemství:-)

 

 

Jak jste se dostala k práci designérky a co Vás na ní nejvíce naplňuje?
Už jako malá jsem chodila na Základní uměleckou školu, jsem aranžérka, vystudovala jsem hotelovou školu a následně jsem šla za svým snem a podlehla interiérovému designu. Školu Intermezzo jsem dokončila před 11lety. Takže mohu říct, že umělecká činnost mě provází celým životem, ráda maluji, miluji barvy a jejich schopnost ovlivňovat celý prostor, to samé dekorace i nábytek. Doma trávíme hodně času, a to co nás obklopuje utváří naši náladu. A nejen to, interiér může i léčit, za mě Feng Shui je například něco úžasného, co mě neustále překvapuje a co dokáže krásně fungovat.

 

 
Většina lidí se na práci designéra stále dívá jako na něco, co je pro ně cenově nedostupné, a navíc vlastně zbytečné. Přibližte jim svoji práci. Proč by měli naši zákazníci využít Vašich designérských služeb? 
Ano, máte pravdu a je to něco, co mě mrzí. Stále je to pro mnoho lidí tabu, a přitom designér může pomoct snadno, rychle a ve výsledku i ušetřit peníze. Dnes je samozřejmost chodit k odborníkům ve svém oboru, ale co se týká interiérového designéra, má hodně lidí stále předsudky
 • že to bude moc drahé
 • že to nebude podle jejich představ
 • že vše zvládnou sami
 
Ano zvládnou, neříkám, že ne, ale co kdyby vše šlo mnohem jednodušeji a konečný výsledek byl nad očekávání? Nestálo by to za investici, která se Vám jistě vrátí? Co můžete získat při spolupráci s designérem?
 • Ušetříte svůj čas.
 • Ušetříte ve finále svoje peníze.
 • Ušetříte svoje nervy a vyhnete se problémům.
 • Designér má letité zkušenosti, osvědčené v praxi, to běžnému člověku chybí.
 • Designér zná normy, postupy a vidí to, co vy můžete lehce přehlédnout.
 • Může doporučit řešení, které by Vás vůbec nenapadlo. 
Možná se Vám už někdy stalo, že jste něco koupili, vymalovali či natrefili na špatnou firmu a stálo Vás to jen spousty času a financí. To vše se stane snadno a já Vám mohu pomoci se tomu vyhnout. Dám Vám doporučení na osvědčené dodavatele, výrobce nábytku a další služby, které jsou třeba.
Co je nejdůležitější!
 • Naprosto respektuji Váš rozpočet.
 • Není mým cílem Vám do návrhu dát ty nejdražší designové kousky, pokud budete chtít, zakomponuji do návrhu i stávající nábytek.
 • Na všem se s vámi domlouvám, nedělám nic bez vašeho vědomí.

Pokud zákazník potřebuje pouze poradit, svůj domov má zařízený, ale stále má pocit, že by to chtělo doladit, je i tak možná spolupráce?
Ano, je to velice oblíbená služba, kdy přijedu k Vám domu, o všem si popovídáme, navrhnu změny, poradím s dispozicí, doladíme materiály, pokud je třeba nakreslím, co bude třeba přímo na místě. Není to tak podrobné jako celkový návrh, to je jasné, ale navedu Vás správným směrem.

 

Míšo, připravily jsme pro naše zákazníky malé překvapení na rok 2022. Prozraďte jim, o co se jedná a co mohou čekat? 
Ano, je to tak a moc se na to těším. Připravili jsme společně Designérové poradenství a to zde na vašem webu www.interde.cz. Půjde o Poradnu " Domov tvořený srdcem", kam mohou lidi psát jejich dotazy, problémy nebo žádosti o pomoc ohledně jejich domova, vybavení, sladění apod.. Ráda poradím všem Vašim zákazníkům ohledně stylu, barev, kombinací nebo když si nebudou jistí, jaké zboží zakoupit, aby se hodilo přímo k nim domů. Občas se stává, že jsou lidé nadšeni z nějakého kousku a až po rozbalení doma zjistí, že k nim prostě nezapadá. Právě tomu se mohou vyvarovat :-).
Zákazníci se mohou zeptat opravdu na cokoli a já se budu snažit v co nejkratší době odpovědět.
Pokud bude dotaz náročnější povahy a bude vyžadovat více času, ráda Vám nabídnu i svoje profesionální služby, které jsou již zpoplatněné. Je možné se domluvit na on-line konzultaci nebo setkání, případně na tvorbě návrhu a realizace.

 

 

Pokud se rozhodne zákazník pro vaše placené služby, jaké kroky ho čekají. 
Ráda Vám vše postupně vysvětlím. Vždy ke klientům přistupuji s respektem a snažím se udělat maximum ke spokojenosti. Mým přáním je, aby celý proces proběhl hladce, nikoho nestresoval a nezabíral více času, než je třeba.
V první řadě zákazníkovi zavolám, abychom se domluvili na prvním setkání a ujasnili si, jaké služby ode mě bude potřebovat. První setkání je opravdu důležité. Designér musí zákazníkovi tzv. sednout. Musí cítit, že jeho kroky dávají smysl a že odchází s pocitem spokojenosti. Pokud takový pocit nemá, neměl by váhat oslovit někoho jiného, kdo Vám bude blíže.
 
Krok I. 
První setkání. Může být buď na místě realizace nebo případně jiné domluvené místo. Mám pro Vás připravený dotazník, kdy Vás vyzpovídám, abychom na nic následně nezapomněli. Takže na schůzku si vezměte ideálně plány bytu/domu, pokud máte, jinak nic nepotřebujete, vším Vás provedu. Následně dostanete cenový návrh - cena je vždy individuální, nedá se paušalizovat. Tak jako každý projekt je jedinečný, i cena se liší a záleží na mnoha aspektech, např. jak velká je místnost, jestli budeme navrhovat nábytek na míru nebo použijeme stávající, zda budeme pracovat na celé místnosti nebo zda váš domov pouze doladíme.. 
 
Krok II.
Po odsouhlasení ceny se domluvíme na termínu předání, případného přeměření místností, vše si zdokumentuji a na projektu začnu co nejdříve pracovat.
 
Krok III.
Předání projektu, ideálně v místě realizace. Dostanete ode mě projekt se všemi informacemi, které potřebujete k realizaci, je to v podstatě takový podrobný návod, který obsahuje:
 • Nákres dispozice místnosti
 • Barevné schéma, koncept, moodboard
 • Řešení osvětlení, elektriky
 • Zastínění oken
 • Dekorace a doplňky
 • Seznamy s prvky a kontakty na vhodné dodavatele, služby
Realizace je již na vás. Nebo v případě, že chcete komplet služby, realizaci koordinuji já a po odsouhlasení návrhu se pouštím do práce.
 
Mnoho lidí se obává, že si službu zaplatí, ale nakonec se jim výsledek nebude líbit. Jak se taková situace řeší?
Nemusíte se bát, v průběhu tvorby návrhu jsme neustále v kontaktu. Pokud by se to opravdu stalo, tak se předělá vše, co bude třeba, najde se jiná vhodná varianta, která nenaruší celkovou koncepci projektu. Ještě se mi ale nestalo, že by klient byl opravdu nespokojený. 
  
Co můžete našim zákazníkům slíbit? Řekněte jim pár slov o sobě a své práci.
Je pro mě důležitá Vaše spokojenost a přeji si, aby má práce byla i nadále mým velkým koníčkem. Momentálně jsem stále na rodičovské dovolené, a proto si mohu dovolit nepřijímat více zakázek najednou. Můžete si tak být jisti, že se budu naplno věnovat právě vám a vše proběhne v co nejkratším čase.

 

Ještě se vrátím k naší poradně. Přibližte lidem, jak bude vše probíhat?
Vše bude probíhat co nejjednodušeji. V Poradně zákazník vypíše krátký připravený formulář, kde vyplní jméno a email, na který mám poslat odpověď. Položí otázku a odešle. Veškeré dotazy a odpovědi jsou zcela důvěrného charakteru. Nikdo se nemusí obávat, že by jeho dotazy četli další lidé, V poradně se žádná jména, emaily ani otázky zobrazovat nebudou. Odpověď bude odeslána na uvedený email nejpozději do týdne od odeslání formuláře.
Poradnu najdete od 1.1.2022 na https://www.interde.cz/poradna/

 

 
Pokud si přejete dozvědět něco více o mě a nebo o dětských pokojích, kterým se věnuji, navštivte můj web - www.artiemi.cz nebo instagram- https://www.instagram.com/artiemi_cz/

 

Budu se na Vás těšit a i na Vaše dotazy tady v poradně.

 

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení