Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

BIO, EKO DOMÁCNOST

BIO, EKO DOMÁCNOST I PŘÍRODNÍ HYGIENA

Nejsme žádní fanatici nebo zapálení ekologičtí aktivisté. Ale množství plastů všude kolem nás nám opravdu vadí. Chceme něco změnit, přispět ke zdravému a uvědomělému životnímu stylu, který se ohlíží na přírodu a není mu lhostejné množství odpadů všude kolem nás.

pexels-photo-4202919

Naše produkty přírodní kosmetiky pečlivě vybíráme, žádné z nich nejsou testované na zvířatech, jsou z přírodních, rostlinných surovin, většina BIO. Není totiž důležité jen to, zda je produkt přírodní, ale především jaká je kvalita surovin. Většinu z nich používáme přímo na kůži, proto bychom  složení přípravků neměli podceňovat. Naše produkty proto vybíráme pouze vyrobené z  kvalitních přírodních materiálů a kosmetické BIO produkty splňují mnoho přísných atestů.
V této sekci najdete přípravky pro tělovou, intimní i ústní hygienu. Vybrat si můžete z celé řady přípravků do sprchy či vany, ručně zpracovaná mýdla či krémy po koupeli, které Vás budou hýčkat a rozmazlovat svým složením. Pro Váš zářivý úsměv přinášíme bělící pasty a prášky i kartáčky z bambusu pro šetrné použití. Kvalitní přírodní antiperspiranty Vám přinesou úlevu od problémů s pocením. Kromě přírodní hygieny zde budou postupně přibývat i BIO a EKO produkty pro domácnost. 

 

Značky, které Vám přinášíme dbají o poctivé zpracování produktů a většina se může pyšnit certifikací od Vegan Society a Cruelty-Free.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem