Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

Ben & Anna

ben-anna77322986_1415562751925542_1811990227657424896_o
100% přírodní....
Ben & Anna je německá značka, kterou vytvořil mladý a sympatický pár. Život v přeplněném a hlučném Berlíně jim nevyhovoval, toužili po větším klidu a spojení s přírodou. Stěhování na venkov jim přineslo nejen kýžený klid, ale také velkou inspiraci.
Vytvořili značku Ben & Anna, která vyrábí 100% přírodní a veganské deodoranty. Jejich složení je na bázi sody, která účinně snižuje zápach, esenciální oleje zajišťují vůni (opravdu báječně voní :-) )a extrakt z Arrowrood udržuje podpaží suché. Deodoranty jsou navíc krásně a pečlivě balené v papírových recyklovaných obalech. Značka podporuje organizaci One Earth – One Ocean, jejíž iniciativou je čištění oceánu od plastového odpadu. Udržitelnost a respekt k přírodě dokazují certifikáty VEGAN, NATURE, ICADA. 
Jejich přírodní kosmetika získala mnoho příznivců a dnes má značka Ben & Anna své fanoušky po celém světě.

Ben&Anna-11

 

 
 
 

Žádné produkty od výrobce Ben & Anna nebyly nalezeny....