Krásný den, máme velkou radost, že jste k nám zavítali ♥♥. Upozorňujeme, že náš web používá soubory Cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souborů Cookies se nemusíte obávat, případně si můžete více informací přečíst v PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.  Můžete je samozřejmě i odmítnout, není ale bohužel vyloučeno, že v tom případě nepůjde plně využít veškerých funkcí webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné chvilky při nabírání inspirace.

Andělé a figurky Willow Tree

Willow Tree ® je intimní řada plastik, které beze slov vyjadřují všechny pocity a emoce, ochraňují a inspirují.      Hledáte speciální dárek pro své blízké? Chcete kamarádce vyjádřit vděčnost a poděkování? Dát někomu z rodiny najevo, jak moc si ho vážíte? Hledáte marně slova pro vyjádření Vašich pocitů, nadějí, tužeb nebo pocitů? Chcete si udělat radost a odměnit se za nějaký Váš osobní úspěch?
Figurky a andělé Willow Tree jsou tím pravým dárkem, který Vám umožní všechna Vaše slova vyjádřit jedním jediným dárkem. Věnujte figurku nebo andílka Willow Tree a darujte kousek sebe. Vykouzlete šťastný úsměv na rtech každého obdarovaného.  

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem